Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Andreas Carl-Filip Arne Karlsson, 42 år, bor i ett småhus på adressen Lingonstigen 18, 567 33 i Vaggeryd. Andreas Carl-Filip Arne har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Andreas Carl-Filip Arne bor tillsammans med Karolina Johansson 38 år.
Nästa födelsedag för Andreas Carl-Filip Arne infaller den 24:e september (43 år).
Personnummer
19830924-XXXXTelefonlista
Andreas Carl-Filip Arne Karlsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Andreas Carl-Filip Arne Karlsson är ogiftEkonomikollen för Lingonstigen
På Andreas Carl-Filip Arnes gata tjänar man i snitt 377 768 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 481 kr. I Vaggeryd tjänar man i snitt 25 522 kr per månad.
På Andreas Carl-Filip Arnes gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Vaggeryd. I Vaggeryd har 4 % av alla personer en anmärkning.
I Vaggeryd finns det 1 407 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 521 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Vaggeryd är 27 465 897 kr.
Information om Andreas Carl-Filip Arne Karlsson
Födelsedag och namnsdag
Andreas Carl-Filip Arne
fyller 43 år
lördag 24:e september.
Andreas Carl-Filip Arne
har namnsdag
2:a maj,
4:e augusti,
30:e november.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Jan Erik Tage Schaffer
Musiker 80 år
-
Susanne Lanefelt
Programledare 79 år
-
Peter Engman
Skådespelare 62 år
-
Anders Limpar
Fotbollsspelare 60 år
-
Mirja Turestedt
Skådespelerska 53 år
-
David Vikgren
Poet 50 år
-
Joline Höstman
Simmare 37 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Andreas Carl-Filip Arne Karlsson |
| Förnamn | Andreas Carl-Filip Arne |
| Tilltalsnamn | Andreas Carl-Filip Arne |
| Efternamn | Karlsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Lingonstigen 18 |
| Postnummer | 567 33 |
| Postort | Vaggeryd |
| Kommun | Vaggeryds kommun (0665) |
| Län | Jönköpings län (06) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Andreas Carl-Filip Arne Karlsson saknar särskild postadress |
Andreas Carl-Filip Arne Karlssons bostad på Lingonstigen 18
Andreas Carl-Filip Arne Karlsson på Lingonstigen 18 bor i Ett småhus på 185 m². Huset i Vaggeryd byggdes år 2006 och ligger i Vaggeryds kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Lingonstigen 18 i Vaggeryd
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Andreas Carl-Filip Arne Karlsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andreas Carl-Filip Arnes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Andreas Carl-Filip Arne Karlsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är EWK Holding AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Andreas Carl-Filip Arne Karlsson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Andreas Carl-Filip Arne Karlsson har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 62 år.
2023
2021
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!