Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Lena Maria Charlotte Elander, 52 år, bor på adressen Kastad Länsmansgård 110, 592 91 i Vadstena. Charlotte har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 073-032 41 61 samt 070-594 49 05.
Charlotte bor tillsammans med Erik Jacobsson 51 år.
Nästa födelsedag för Charlotte infaller den 6:e mars (53 år).
Ekonomikollen för Vadstena
I Vadstena tjänar man i snitt 298 073 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 839 kr. I Vadstena kommun tjänar man i snitt 24 702 kr per månad.
I Vadstena har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Vadstena kommun. I Vadstena har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Vadstena finns det 2 621 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 70 537 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Vadstena kommun är 189 386 209 kr.
Information om Charlotte Elander
Födelsedag och namnsdag
Charlotte
fyller 53 år
tisdag 6:e mars.
Charlotte
har namnsdag
28:e februari,
18:e augusti.
Det visste du inte om Charlotte
Det finns 31 personer i Vadstena som heter Charlotte (96:e vanligaste) och 40 684 personer i Sverige (93:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Charlotte i Vadstena är 56 år och i Sverige 45 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Martin Melin
Dokusåpadeltagare 58 år
-
Camilla Mårtén
Journalist 57 år
-
Pär Johansson
Manusförfattare 55 år
-
Lars Ljungberg
Artist 48 år
-
Linus Thörnblad
Friidrottare 40 år
-
Agnes Carlsson
Artist 37 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Lena Maria Charlotte Elander |
Förnamn | Lena Maria Charlotte |
Tilltalsnamn | Charlotte |
Efternamn | Elander |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Kastad Länsmansgård 110 |
Postnummer | 592 91 |
Postort | Vadstena |
Kommun | Vadstena kommun (0584) |
Län | Östergötlands län (05) |
Särskild postadress | |
---|---|
Charlotte Elander saknar särskild postadress |
Charlotte Elanders bostad på Kastad Länsmansgård 110
Vi saknar information om Charlottes bostad på Kastad Länsmansgård 110 i Vadstena, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Kastad Länsmansgård 110?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Kastad Länsmansgård 110 i Vadstena
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Charlotte Elander
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Charlotte Elander
Charlottes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Charlotte Elander har 10 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Energifabriken i Sverige AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Charlotte Elander är verklig huvudman eller företrädare för 6 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 73 020 000 kr i 2 av de bolag som Charlotte Elander äger eller kontrollerar.
Charlotte Elanders utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 18 985 200 kr och som mest 36 510 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Charlotte Elanders sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 34 325 200 kr och 66 010 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Charlotte Elander har 50 personkopplingar, varav 31 st är män, 19 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 54 år.
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2017
2015
2010
2007
2003
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!