Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Katharina Yvonne Esposito, 67 år, bor i ett småhus på adressen Skörsbo 135, 463 93 i Västerlanda. Katharina har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 073-941 91 60.
Katharina bor tillsammans med Johan Johansson 30 år och Sören Johansson 56 år.
Nästa födelsedag för Katharina infaller den 17:e november (68 år).
Ekonomikollen för Västerlanda
I Västerlanda tjänar man i snitt 317 146 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 429 kr. I Lilla Edets kommun tjänar man i snitt 24 290 kr per månad.
I Västerlanda har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lilla Edets kommun. I Västerlanda har 6,1 % av alla personer en anmärkning.
I Västerlanda finns det 505 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 13 497 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lilla Edets kommun är 119 957 748 kr.
Information om Katharina Esposito
Födelsedag och namnsdag
Katharina
fyller 68 år
måndag 17:e november.
Katharina
har namnsdag
29:e maj.
Det visste du inte om Katharina
Det finns 2 personer i Västerlanda som heter Katharina (199:e vanligaste) och 2 715 personer i Sverige (641:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Katharina i Västerlanda är 39 år och i Sverige 44 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Eva Katarina Gabrielsson
Författare 72 år
-
Magnus Schmidt
Artist 52 år
-
Jacob Wester Sjöberg
Skidåkare 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Katharina Yvonne Esposito |
| Förnamn | Katharina Yvonne |
| Tilltalsnamn | Katharina |
| Efternamn | Esposito |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Skörsbo 135 |
| Postnummer | 463 93 |
| Postort | Västerlanda |
| Kommun | Lilla Edets kommun (1462) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Katharina Esposito saknar särskild postadress |
Katharina Espositos bostad på Skörsbo 135
Katharina Yvonne Esposito på Skörsbo 135 bor i Ett småhus på 75 m² + 42 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Västerlanda byggdes år 1923 och ligger i Lilla Edets kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Skörsbo 135 i Västerlanda
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Katharina Esposito
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Katharina Esposito
Katharinas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Katharina Esposito har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Västsvenska Smått & Gott AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Katharina Esposito är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Katharina Esposito äger eller kontrollerar.
Katharina Espositos utdelning var 200 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024 ‐ 2025 har Katharina Espositos sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 350 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Katharina Esposito har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 37 år.
2024
2008
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!