Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Stellan Börje Eriksson, 55 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Jonasborgsvägen 12 C, 723 41 i Västerås. Stellan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Stellan bor tillsammans med Ann-Sofie Eriksson 52 år.
Nästa födelsedag för Stellan infaller den 3:e maj (56 år).
Personnummer
19700503-XXXXTelefonlista
Stellan Eriksson saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
c/o Eriksson
Jonasborgsvägen 12 C
723 41 Västerås
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Stellan Eriksson är giftEkonomikollen för Jonasborgsvägen
På Stellans gata tjänar man i snitt 359 086 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 924 kr. I Västerås tjänar man i snitt 26 030 kr per månad.
På Stellans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Västerås. I Västerås har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Västerås finns det 41 692 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 970 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Västerås är 874 265 142 kr.
Information om Stellan Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Stellan
fyller 56 år
söndag 3:e maj.
Stellan
har namnsdag
9:e juni,
14:e oktober.
Det visste du inte om Stellan
Det finns 31 personer i Västerås som heter Stellan (737:e vanligaste) och 3 543 personer i Sverige (554:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Stellan i Västerås är 56 år och i Sverige 57 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Sverker Göranson
General 71 år
-
Ewa Björling
Politiker 64 år
-
Marie Lindberg
Artist 50 år
-
Anders Lindbäck
Ishockeyspelare 37 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Stellan Börje Eriksson |
| Förnamn | Stellan Börje |
| Tilltalsnamn | Stellan |
| Efternamn | Eriksson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Jonasborgsvägen 12 C |
| Postnummer | 723 41 |
| Postort | Västerås |
| Kommun | Västerås kommun (1980) |
| Län | Västmanlands län (19) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Stellan Eriksson saknar särskild postadress |
Stellan Erikssons bostad på Jonasborgsvägen 12 C
Stellan Börje Eriksson på Jonasborgsvägen 12 C bor i Ett radhus/parhus på 110 m² + 52 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Västerås byggdes år 1965 och ligger i Västerås kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Jonasborgsvägen 12 C i Västerås
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Stellan Eriksson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Stellans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Stellan Eriksson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Sörby Järn & Metall Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Stellan Eriksson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Stellan Eriksson har 4 personkopplingar, varav 3 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 65 år.
2023
2015
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!