Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Kristoffer Eliasson, 31 år, bor på adressen Dragonvägen 82 lgh 1507, 194 70 i Upplands väsby. Kristoffer har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Kristoffer bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Kristoffer infaller den 8:e januari (32 år).
Personnummer
19940108-XXXXTelefonlista
Kristoffer Eliasson saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Dragonvägen 82 lgh 1507
194 70 Upplands väsby
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Kristoffer Eliasson är ogiftEkonomikollen för Dragonvägen
På Kristoffers gata tjänar man i snitt 237 644 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 19 804 kr. I Upplands Väsby tjänar man i snitt 26 675 kr per månad.
På Kristoffers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Upplands Väsby. I Upplands Väsby har 5,8 % av alla personer en anmärkning.
I Upplands Väsby finns det 17 105 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 210 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Upplands Väsby är 397 001 687 kr.
Information om Kristoffer Eliasson
Födelsedag och namnsdag
Kristoffer
fyller 32 år
lördag 8:e januari.
Kristoffer
har namnsdag
15:e mars.
Det visste du inte om Kristoffer
Det finns 50 personer i Upplands väsby som heter Kristoffer (241:e vanligaste) och 11 446 personer i Sverige (270:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Kristoffer i Upplands väsby är 29 år och i Sverige 30 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Hans Mattias Alkberg
Artist 56 år
-
Hanna Ljungberg
Fotbollsspelare 46 år
-
Klara Söderberg
Artist 32 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Kristoffer Eliasson |
Förnamn | Kristoffer |
Tilltalsnamn | Kristoffer |
Efternamn | Eliasson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Dragonvägen 82 lgh 1507 |
Postnummer | 194 70 |
Postort | Upplands väsby |
Kommun | Upplands Väsby kommun (0114) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Kristoffer Eliasson saknar särskild postadress |
Kristoffer Eliassons bostad på Dragonvägen 82 lgh 1507
Vi saknar information om Kristoffers bostad på Dragonvägen 82 lgh 1507 i Upplands Väsby, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Dragonvägen 82 lgh 1507?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Dragonvägen 82 lgh 1507 i Upplands väsby
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Kristoffer Eliasson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Kristoffers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Kristoffer Eliasson har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bromma Restauranger AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Kristoffer Eliasson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 4 000 000 kr i 1 av de bolag som Kristoffer Eliasson äger eller kontrollerar.
Kristoffer Eliassons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 1 040 000 kr och som mest 2 000 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Kristoffer Eliassons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 2 730 000 kr och 5 250 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Kristoffer Eliasson har 4 personkopplingar, varav 4 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.
2025
2018
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!