Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Adam Emanuel Lorin Henriksson, 23 år, bor i ett småhus på adressen Majgårdsgatan 8, 523 49 i Ulricehamn. Adam har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Adam bor tillsammans med Jessica Lorin 54 år, Alexander Henriksson 49 år och Anton Lorin Henriksson 20 år.
Nästa födelsedag för Adam infaller den 25:e april (24 år).
Personnummer
20020425-XXXXTelefonlista
Adam Lorin Henriksson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Adam Lorin Henriksson är ogiftEkonomikollen för Majgårdsgatan
På Adams gata tjänar man i snitt 436 435 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 36 370 kr. I Ulricehamn tjänar man i snitt 25 133 kr per månad.
På Adams gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ulricehamn. I Ulricehamn har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Ulricehamn finns det 3 352 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 101 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ulricehamn är 67 376 973 kr.
Information om Adam Lorin Henriksson
Födelsedag och namnsdag
Adam
fyller 24 år
torsdag 25:e april.
Adam
har namnsdag
26:e mars,
23:e december.
Det visste du inte om Adam
Det finns 21 personer i Ulricehamn som heter Adam (227:e vanligaste) och 14 506 personer i Sverige (228:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Adam i Ulricehamn är 25 år och i Sverige 27 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Björn Kristian Ulvaeus
Artist 80 år
-
Bo Staffan Scheja
Musiker 75 år
-
Roger Melin
Ishockeyspelare 69 år
-
Anna-Lena Hemström
Skådespelerska 64 år
-
Sofia Helin
Skådespelerska 53 år
-
Johanna Lindbäck
Författare 53 år
-
Mattias Nilsson
Författare 52 år
-
Felipe Leiva Wenger
Musiker 45 år
-
Dick Axelsson
Ishockeyspelare 38 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Adam Emanuel Lorin Henriksson |
Förnamn | Adam Emanuel |
Tilltalsnamn | Adam |
Efternamn | Lorin Henriksson |
Mellannamn | Lorin |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Majgårdsgatan 8 |
Postnummer | 523 49 |
Postort | Ulricehamn |
Kommun | Ulricehamns kommun (1491) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Adam Lorin Henriksson saknar särskild postadress |
Adam Lorin Henrikssons bostad på Majgårdsgatan 8
Adam Emanuel Lorin Henriksson på Majgårdsgatan 8 bor i Ett småhus på 150 m² + 110 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Ulricehamn byggdes år 1935 och ligger i Ulricehamns kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Majgårdsgatan 8 i Ulricehamn
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Adam Lorin Henriksson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Adams jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Adam Lorin Henriksson har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Optica Helsingborg Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Adam Lorin Henriksson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Adam Lorin Henriksson har 4 personkopplingar, varav 2 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 59 år.
2024
2023
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!