Jan har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Jan Alexandersson, 81 år, bor på adressen Springarvägen 5 lgh 1301, 142 61 i Trångsund. Jan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Jan bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Jan infaller den 5:e september (82 år).
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19440905-XXXXTelefonlista
Jan Alexandersson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Jan Alexandersson är ogiftEkonomikollen för Springarvägen
På Jans gata tjänar man i snitt 319 033 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 586 kr. I Trångsund tjänar man i snitt 31 031 kr per månad.
På Jans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Trångsund. I Trångsund har 4,3 % av alla personer en anmärkning.
I Trångsund finns det 2 048 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 588 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Trångsund är 42 164 402 kr.
Information om Jan Alexandersson
Födelsedag och namnsdag
Jan
fyller 82 år
tisdag 5:e september.
Jan
har namnsdag
11:e januari.
Det visste du inte om Jan
Det finns 131 personer i Trångsund som heter Jan (11:e vanligaste) och 145 697 personer i Sverige (16:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Jan i Trångsund är 52 år och i Sverige 53 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ernst Brunner
Författare 75 år
-
Kerstin Steinbach
Skådespelerska 69 år
-
Amanda Ooms
Författare 61 år
-
Kristofer Kamiyasu
Skådespelare 50 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Alexandersson |
| Förnamn | Jan |
| Tilltalsnamn | Jan |
| Efternamn | Alexandersson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Springarvägen 5 lgh 1301 |
| Postnummer | 142 61 |
| Postort | Trångsund |
| Kommun | Huddinge kommun (0126) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jan Alexandersson saknar särskild postadress |
Jan Alexanderssons bostad på Springarvägen 5 lgh 1301
Vi saknar information om Jans bostad på Springarvägen 5 lgh 1301 i Trångsund, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Springarvägen 5 lgh 1301?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Springarvägen 5 lgh 1301 i Trångsund
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jan Alexandersson
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Jan.
Jan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jan Alexandersson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jan Alexandersson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jan Alexandersson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!