Leif Magnusson, 78 år, bor i ett småhus på adressen Sahlins väg 3, 314 41 i Torup. Leif har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0345-209 66.
Leif bor tillsammans med Mona-Lisa Magnusson 75 år.
Nästa födelsedag för Leif infaller den 13:e oktober (79 år).
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Torup
I Torup tjänar man i snitt 263 988 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 999 kr. I Hylte kommun tjänar man i snitt 21 709 kr per månad.
I Torup har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Hylte kommun. I Torup har 6,8 % av alla personer en anmärkning.
I Torup finns det 1 098 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 898 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Hylte kommun är 86 313 998 kr.
Information om Leif Magnusson
Födelsedag och namnsdag
Leif fyller 79 år måndag 13:e oktober. Leif har namnsdag 30:e juni.
Vill du veta vad Leif tjänar?
Kolla Leifs lön anonymtDet visste du inte om Leif
Det finns 25 personer i Torup som heter Leif (40:e vanligaste) och 64 263 personer i Sverige (49:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Leif i Torup är 53 år och i Sverige 56 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ingeborg Roos
Artist 85 år
-
Göran Gabrielsson
Komiker 63 år
-
Mikael Damberg
Politiker 54 år
-
Hanna von Spreti
Artist 45 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Leif Magnusson
- Förnamn
- Leif
- Tilltalsnamn
- Leif
- Efternamn
- Magnusson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Sahlins väg 3
- Postnummer
- 314 41
- Postort
- Torup
- Kommun
- Hylte kommun (1315)
- Län
- Hallands län (13)
Särskild postadress
Leif Magnusson saknar särskild postadress.
Leif Magnussons bostad på Sahlins väg 3
Leif Magnusson på Sahlins väg 3 bor i Ett småhus på 107 m² + 70 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Torup byggdes år 1963 och ligger i Hylte kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Sahlins väg 3
- Postort
- Torup
- Län
- Hallands län
- Kommun
- Hylte kommun
- Boyta
- 107 m²
- Biarea
- 70 m²
- Tomtarea
- 903 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1963
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Sahlins väg 3 i Torup
Personer som bor på adressen
-
Leif Magnusson
Ålder: 78
-
Mona-Lisa Margareta Magnusson
Ålder: 75
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Leif Magnusson
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Leif Magnusson
Leifs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Leif Magnusson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Torups Bostads AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Leif Magnusson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Leif Magnusson har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 45 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!
Vanliga frågor om Leif Magnusson
Var bor Leif?
Leif Magnusson är folkbokförd på Sahlins väg 3 i Torup.
Hur gammal är Leif?
Leif Magnusson är 78 år och är född den 13 oktober 1947. Han fyller 79 år den 13 oktober 2026.
Har Leif några bolagsengagemang?
Leif Magnusson har 1 bolagsengagemang i Torups Bostads AB. Se alla bolagsengagemang.
Äger Leif några fordon?
Leif Magnusson har 1 registrerat fordon, en vit Volvo XC60 D4 AWD. Se alla fordon i bilregistret.
Är Leif gift?
Leif Magnusson är gift.
Vilket telefonnummer har Leif?
Leif Magnusson har telefonnumret 0345-209 66. Se alla telefonnummer.
I vilken kommun är Leif folkbokförd?
Leif Magnusson är folkbokförd i Hylte kommun.
Vilket län tillhör Leif?
Leif Magnusson är folkbokförd i Hallands län.