Nils Gunnar har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Nils Gunnar From, 70 år, bor på adressen Boulevarden 25 lgh 1201, 183 74 i Täby. Nils Gunnar har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Nils Gunnar bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Nils Gunnar infaller den 3:e maj (71 år).
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19550503-XXXXTelefonlista
Nils Gunnar From saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Nils Gunnar From är ogiftEkonomikollen för Boulevarden
På Nils Gunnars gata tjänar man i snitt 355 117 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 593 kr. I Täby tjänar man i snitt 37 401 kr per månad.
På Nils Gunnars gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Täby. I Täby har 2,3 % av alla personer en anmärkning.
I Täby finns det 7 729 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 30 445 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Täby är 235 311 065 kr.
Information om Nils Gunnar From
Födelsedag och namnsdag
Nils Gunnar
fyller 71 år
tisdag 3:e maj.
Nils Gunnar
har namnsdag
9:e januari,
8:e oktober.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Sverker Göranson
General 71 år
-
Ewa Björling
Politiker 64 år
-
Marie Lindberg
Artist 50 år
-
Anders Lindbäck
Ishockeyspelare 37 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Nils Gunnar From |
Förnamn | Nils Gunnar |
Tilltalsnamn | Nils Gunnar |
Efternamn | From |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Boulevarden 25 lgh 1201 |
Postnummer | 183 74 |
Postort | Täby |
Kommun | Täby kommun (0160) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Nils Gunnar From saknar särskild postadress |
Nils Gunnar Froms bostad på Boulevarden 25 lgh 1201
Vi saknar information om Nils Gunnars bostad på Boulevarden 25 lgh 1201 i Täby, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Boulevarden 25 lgh 1201?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Boulevarden 25 lgh 1201 i Täby
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Nils Gunnar From
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Nils Gunnar.
Nils Gunnar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Nils Gunnars jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Nils Gunnar From har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Västerbottens-Kurirens Media Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Nils Gunnar From är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Nils Gunnar From har 15 personkopplingar, varav 7 st är män, 7 st är kvinnor och 1 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2025
2024
2022
2020
2019
2016
2015
2014
2013
2003
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!