Mats Janander 67-årig man Sundbyberg
Personnummer
19560528-XXXXTelefonlista
Mats Janander saknar telefonnummer
B Fordonsinnehav
Civilstatus
Mats Janander är ogiftEkonomikollen för Skolgatan
På Mats gata tjänar man i snitt 459 993 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 38 333 kr. I Sundbyberg tjänar man i snitt 28 970 kr per månad.
På Mats gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sundbyberg. I Sundbyberg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Sundbyberg finns det 17 578 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 25 344 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sundbyberg är 445 496 220 kr.
Information om Mats Janander
Födelsedag och namnsdag
Mats
fyller 68 år
måndag 28:e maj.
Mats
har namnsdag
24:e februari,
14:e juli.
Det visste du inte om Mats
Det finns 195 personer i Sundbyberg som heter Mats (64:e vanligaste) och 62 651 personer i Sverige (52:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Mats i Sundbyberg är 47 år och i Sverige 49 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Mats Folke Janander |
Förnamn | Mats Folke |
Tilltalsnamn | Mats |
Efternamn | Janander |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Skolgatan 1 B lgh 1001 |
Postnummer | 172 31 |
Postort | Sundbyberg |
Kommun | Sundbybergs kommun (0183) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Mats Janander saknar särskild postadress |
Registrerat på Skolgatan 1 B lgh 1001 i Sundbyberg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Mats Janander
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Mats jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Mats Janander har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är MATS JANANDER NAPRAPAT.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-10-01.
Mats Janander är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Mats Janander är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Mats Janander saknar personkopplingar