Carl Caap, 55 år, bor i ett småhus på adressen Ljungvägen 14, 182 79 i Stocksund. Carl har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Carl bor tillsammans med Åsa Persdotter Caap 56 år, Alexandra Caap 23 år, Casper Caap 21 år och Marcus Caap 18 år.

Nästa födelsedag för Carl infaller den 28:e februari (56 år).

Personinformation

Personnummer:
19710228-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas

Adress

Carl Caap
Ljungvägen 14
182 79 Stocksund
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Spara pengar hos våra partners. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Ljungvägen

På Carls gata tjänar man i snitt 794 904 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 66 242 kr. I Stocksund tjänar man i snitt 54 204 kr per månad.

På Carls gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stocksund. I Stocksund har 3 % av alla personer en anmärkning.

I Stocksund finns det 412 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 013 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stocksund är 7 009 431 kr.

Information om Carl Caap

Födelsedag och namnsdag

Carl fyller 56 år söndag 28:e februari.

Ratsit

Vill du veta vad Carl tjänar?

Kolla Carls lön anonymt

Det visste du inte om Carl

Det finns 141 personer i Stocksund som heter Carl (6:e vanligaste) och 107 373 personer i Sverige (28:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Carl i Stocksund är 40 år och i Sverige 38 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Carl Caap
Förnamn
Carl
Tilltalsnamn
Carl
Efternamn
Caap
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Ljungvägen 14
Postnummer
182 79
Postort
Stocksund
Kommun
Danderyds kommun (0162)
Län
Stockholms län (01)

Särskild postadress

Carl Caap saknar särskild postadress.

Carl Caaps bostad på Ljungvägen 14Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 177+80 m²

Carl Caap på Ljungvägen 14 bor i Ett småhus på 177 m² + 80 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Stocksund byggdes år 1955 och ligger i Danderyds kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Ljungvägen 14
Postort
Stocksund
Län
Stockholms län
Kommun
Danderyds kommun
Fakta
Boyta
177 m²
Biarea
80 m²
Tomtarea
1 470 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1955
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Ljungvägen 14 i Stocksund

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Caap & Co AB
Aktiebolag
Utsikten Hus & Hem AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Carl Caap

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Carl Caap, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Carl Caap?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Carls jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Carl Caap har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Desenio AB.

Bolag
Desenio AB
Styrelseledamot
Caap & Co AB
Styrelsesuppleant
Utsikten Hus & Hem AB
Styrelseledamot
Desenio MidCo AB
Ordförande, Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Carl Caap är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 350 000 kr i 1 av de bolag som Carl Caap äger eller kontrollerar.

Carl Caaps utdelning var 350 000 kr före skatt.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Carl Caap har 8 personkopplingar, varav 7 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 58 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Carl Caap

Var bor Carl?

Carl Caap är folkbokförd på Ljungvägen 14 i Stocksund.

Hur gammal är Carl?

Carl Caap är 55 år och är född den 28 februari 1971. Han fyller 56 år den 28 februari 2027.

Har Carl några bolagsengagemang?

Carl Caap har 5 bolagsengagemang, bland annat i Desenio AB. Se alla bolagsengagemang.

Äger Carl några fordon?

Carl Caap har 4 registrerade fordon, bland annat en svart Audi RS 6 Avant. Se alla fordon i bilregistret.

Är Carl gift?

Carl Caap är gift.

Vilket telefonnummer har Carl?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Carl Caap. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Carl folkbokförd?

Carl Caap är folkbokförd i Danderyds kommun.

Vilket län tillhör Carl?

Carl Caap är folkbokförd i Stockholms län.