Lennart har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Yngve Lennart Lundin, 64 år, bor på adressen Holländargatan 18 lgh 1207, 111 60 i Stockholm. Lennart har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lennart bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Lennart infaller den 16:e januari (65 år).
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19610116-XXXXTelefonlista
Lennart Lundin saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lennart Lundin är ogiftEkonomikollen för Holländargatan
På Lennarts gata tjänar man i snitt 393 685 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 32 807 kr. I Stockholm tjänar man i snitt 36 380 kr per månad.
På Lennarts gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stockholm. I Stockholm har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Stockholm finns det 47 689 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 53 272 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stockholm är 2 540 495 516 kr.
Information om Lennart Lundin
Födelsedag och namnsdag
Lennart
fyller 65 år
måndag 16:e januari.
Lennart
har namnsdag
11:e februari,
28:e september.
Det visste du inte om Lennart
Det finns 3 158 personer i Stockholm som heter Lennart (35:e vanligaste) och 118 743 personer i Sverige (22:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lennart i Stockholm är 58 år och i Sverige 61 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Peter Järn
Skådespelare 60 år
-
Anders Lind Bagge
Låtskrivare 57 år
-
America Vera Zavala
Politiker 49 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Yngve Lennart Lundin |
Förnamn | Yngve Lennart |
Tilltalsnamn | Lennart |
Efternamn | Lundin |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Holländargatan 18 lgh 1207 |
Postnummer | 111 60 |
Postort | Stockholm |
Kommun | Stockholms kommun (0180) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Lennart Lundin saknar särskild postadress |
Lennart Lundins bostad på Holländargatan 18 lgh 1207
Vi saknar information om Lennarts bostad på Holländargatan 18 lgh 1207 i Stockholm, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Holländargatan 18 lgh 1207?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Holländargatan 18 lgh 1207 i Stockholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lennart Lundin
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lennart.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lennarts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lennart Lundin har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Pintox Måleri Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lennart Lundin är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lennart Lundin har 4 personkopplingar, varav 4 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 53 år.
2024
2019
2012
2010
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!