Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Philip Altinisik, 34 år, bor i en bostadsrätt på adressen Stapelgatan 4 lgh 1103, 120 71 i Stockholm. Philip har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Philip bor tillsammans med Jacklin Altinisik 34 år.
Nästa födelsedag för Philip infaller den 29:e augusti (35 år).
Personnummer
19910829-XXXXTelefonlista
Philip Altinisik saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Philip Altinisik är giftEkonomikollen för Stapelgatan
På Philips gata tjänar man i snitt 583 782 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 48 648 kr. I Stockholm tjänar man i snitt 36 380 kr per månad.
På Philips gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stockholm. I Stockholm har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Stockholm finns det 47 689 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 53 272 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stockholm är 2 540 495 516 kr.
Information om Philip Altinisik
Födelsedag och namnsdag
Philip
fyller 35 år
torsdag 29:e augusti.
Det visste du inte om Philip
Det finns 723 personer i Stockholm som heter Philip (178:e vanligaste) och 10 186 personer i Sverige (298:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Philip i Stockholm är 30 år och i Sverige 26 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Elisabeth Höglund
Journalist 81 år
-
Gunnel Elisabet Fred
Skådespelerska 70 år
-
Ella Lemhagen
Regissör 60 år
-
Olivia Stevens
Artist 57 år
-
Sara Stridsberg
Författare 53 år
-
Jonas Höglund
Ishockeyspelare 53 år
-
Fredrik Rydman
Dansare 51 år
-
Jonathan Olof Romano Johansson
Artist 45 år
-
Michelle Meadows
Skådespelerska 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Philip Altinisik |
| Förnamn | Philip |
| Tilltalsnamn | Philip |
| Efternamn | Altinisik |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Stapelgatan 4 lgh 1103 |
| Postnummer | 120 71 |
| Postort | Stockholm |
| Kommun | Stockholms kommun (0180) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Philip Altinisik saknar särskild postadress |
Philip Altinisiks bostad på Stapelgatan 4
Philip Altinisik på Stapelgatan 4 lgh 1103 bor i En bostadsrätt på 77 m². Bostaden i Stockholm ligger i Stockholms kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Stapelgatan 4 lgh 1103 i Stockholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Philip Altinisik
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Philips jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Philip Altinisik har 190 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är VIASALES AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Philip Altinisik är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Philip Altinisik har 321 personkopplingar, varav 229 st är män, 88 st är kvinnor och 4 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.
2025
-
-
-
-
-
-
-
Ljungström, Lars David
55 år -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Atroshi, Armanj
38 år -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2024
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!