Adam har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Gustav Adam Aftonsken, 31 år, bor i en bostadsrätt på adressen Atterbomsvägen 28 lgh 1202, 112 58 i Stockholm. Adam har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Adam bor tillsammans med Hedda Aftonsken 30 år.
Nästa födelsedag för Adam infaller den 17:e december (32 år).
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19931217-XXXXTelefonlista
Adam Aftonsken saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Adam Aftonsken är giftEkonomikollen för Atterbomsvägen
På Adams gata tjänar man i snitt 365 246 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 437 kr. I Stockholm tjänar man i snitt 36 380 kr per månad.
På Adams gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stockholm. I Stockholm har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Stockholm finns det 47 689 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 53 272 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stockholm är 2 540 495 516 kr.
Information om Adam Aftonsken
Födelsedag och namnsdag
Adam
fyller 32 år
fredag 17:e december.
Adam
har namnsdag
6:e juni,
23:e december.
Det visste du inte om Adam
Det finns 732 personer i Stockholm som heter Adam (174:e vanligaste) och 14 506 personer i Sverige (228:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Adam i Stockholm är 31 år och i Sverige 27 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Polly Kisch
Skådespelerska 45 år
-
Adiam Feireiss
Artist 42 år
-
Josefin Neldén
Skådespelerska 40 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Gustav Adam Aftonsken |
| Förnamn | Gustav Adam |
| Tilltalsnamn | Adam |
| Efternamn | Aftonsken |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Atterbomsvägen 28 lgh 1202 |
| Postnummer | 112 58 |
| Postort | Stockholm |
| Kommun | Stockholms kommun (0180) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Adam Aftonsken saknar särskild postadress |
Adam Aftonskens bostad på Atterbomsvägen 28
Gustav Adam Aftonsken på Atterbomsvägen 28 lgh 1202 bor i En bostadsrätt på 58 m². Bostaden i Stockholm ligger i Stockholms kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Atterbomsvägen 28 lgh 1202 i Stockholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Adam Aftonsken
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Adam.
Adam har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Adams jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Adam Aftonsken har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bostadsrättsföreningen Solsången 6.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Adam Aftonsken är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Adam Aftonsken har 9 personkopplingar, varav 3 st är män, 6 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 48 år.
2025
2024
2022
2021
2017
2012
2010
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!