Stevan har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Stevan Kojic, 58 år, bor i en bostadsrätt på adressen Huvudstagatan 14 lgh 1204, 171 58 i Solna. Stevan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Stevan bor tillsammans med Vesna Kojic 47 år och Sara Kojic 21 år.
Nästa födelsedag för Stevan infaller den 17:e november (59 år).
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19671117-XXXXTelefonlista
Stevan Kojic saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Stevan Kojic är giftEkonomikollen för Huvudstagatan
På Stevans gata tjänar man i snitt 397 032 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 086 kr. I Solna tjänar man i snitt 29 699 kr per månad.
På Stevans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Solna. I Solna har 3,2 % av alla personer en anmärkning.
I Solna finns det 15 328 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 33 357 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Solna är 511 292 295 kr.
Information om Stevan Kojic
Födelsedag och namnsdag
Stevan
fyller 59 år
fredag 17:e november.
Det visste du inte om Stevan
Det finns 5 personer i Solna som heter Stevan (1759:e vanligaste) och 158 personer i Sverige (3736:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Stevan i Solna är 43 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Eva Katarina Gabrielsson
Författare 72 år
-
Magnus Schmidt
Artist 52 år
-
Jacob Wester Sjöberg
Skidåkare 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Stevan Kojic |
| Förnamn | Stevan |
| Tilltalsnamn | Stevan |
| Efternamn | Kojic |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Huvudstagatan 14 lgh 1204 |
| Postnummer | 171 58 |
| Postort | Solna |
| Kommun | Solna kommun (0184) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Stevan Kojic saknar särskild postadress |
Stevan Kojics bostad på Huvudstagatan 14
Stevan Kojic på Huvudstagatan 14 lgh 1204 bor i En bostadsrätt på 83 m². Bostaden i Solna ligger i Solna kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Huvudstagatan 14 lgh 1204 i Solna
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Stevan Kojic
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Stevan.
Stevan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Stevans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Stevan Kojic har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Pizzeria Hägerstensträffen.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Stevan Kojic är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Stevan Kojic har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2025
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!