Anders har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Anders Rickard Jönsson, 56 år, bor på adressen Näckrosvägen 31 A lgh 1401 Råsunda Vattentorn, 169 37 i Solna. Anders har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Anders bor tillsammans med Petra Jönsson 56 år.
Nästa födelsedag för Anders infaller den 13:e oktober (57 år).
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19691013-XXXXTelefonlista
Anders Jönsson saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Näckrosvägen 31 A lgh 1401 Råsunda Vattentorn
169 37 Solna
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Anders Jönsson är giftEkonomikollen för Näckrosvägen
På Anders gata tjänar man i snitt 413 501 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 34 458 kr. I Solna tjänar man i snitt 29 699 kr per månad.
På Anders gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Solna. I Solna har 3,2 % av alla personer en anmärkning.
I Solna finns det 15 328 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 33 357 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Solna är 511 292 295 kr.
Information om Anders Jönsson
Födelsedag och namnsdag
Anders
fyller 57 år
måndag 13:e oktober.
Anders
har namnsdag
30:e november.
Det visste du inte om Anders
Det finns 1 122 personer i Solna som heter Anders (11:e vanligaste) och 179 402 personer i Sverige (9:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Anders i Solna är 46 år och i Sverige 48 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ingeborg Roos
Artist 85 år
-
Göran Gabrielsson
Komiker 63 år
-
Mikael Damberg
Politiker 54 år
-
Hanna von Spreti
Artist 45 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Anders Rickard Jönsson |
| Förnamn | Anders Rickard |
| Tilltalsnamn | Anders |
| Efternamn | Jönsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Näckrosvägen 31 A lgh 1401 Råsunda Vattentorn |
| Postnummer | 169 37 |
| Postort | Solna |
| Kommun | Solna kommun (0184) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Anders Jönsson saknar särskild postadress |
Anders Jönssons bostad på Näckrosvägen 31 A lgh 1401 Råsunda Vattentorn
Vi saknar information om Anders bostad på Näckrosvägen 31 A lgh 1401 Råsunda Vattentorn i Solna, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Näckrosvägen 31 A lgh 1401 Råsunda Vattentorn?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Näckrosvägen 31 A lgh 1401 Råsunda Vattentorn i Solna
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Anders Jönsson
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Anders.
Anders har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Anders jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Anders Jönsson har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är HCM Partner in Sweden AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Anders Jönsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Anders Jönsson har 4 personkopplingar, varav 1 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 44 år.
2025
2024
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!