Alexander Martin Simonsson, 30 år, bor på adressen Bagartorpsringen 82 lgh 1101, 170 65 i Solna. Alexander har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Alexander bor tillsammans med Karin Simonsson 66 år och Martin Simonsson 56 år.
Nästa födelsedag för Alexander infaller den 8:e april (31 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19960408-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Alexander tjänar?
Kolla Alexanders lön anonymtAdress
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Bagartorpsringen
På Alexanders gata tjänar man i snitt 242 042 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 170 kr. I Solna tjänar man i snitt 29 699 kr per månad.
På Alexanders gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Solna. I Solna har 3,2 % av alla personer en anmärkning.
I Solna finns det 15 328 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 33 357 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Solna är 511 292 295 kr.
Information om Alexander Simonsson
Födelsedag och namnsdag
Alexander fyller 31 år måndag 8:e april. Alexander har namnsdag 10:e november, 12:e december.
Vill du veta vad Alexander tjänar?
Kolla Alexanders lön anonymtDet visste du inte om Alexander
Det finns 428 personer i Solna som heter Alexander (54:e vanligaste) och 47 803 personer i Sverige (78:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Alexander i Solna är 31 år och i Sverige 28 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Bengt Christer Alsterlind
Programledare 83 år
-
Iris Johansson
Författare 81 år
-
Martin Rössel
Låtskrivare 67 år
-
Magnus Tengby
Artist 64 år
-
Jan Wallentin
Författare 56 år
-
Thomas Rhodin
Ishockeyspelare 55 år
-
Sofia Papadimitriou Ledarp
Skådespelare 52 år
-
Mackan Edlund
Programledare 51 år
-
Kitty Störby Jutbring
Dokusåpadeltagare 49 år
-
Erika Holst
Ishockeyspelare 47 år
-
Melissa Weitzberg
Artist 39 år
-
Morgan Korsmoe
Artist 37 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Alexander Martin Simonsson
- Förnamn
- Alexander Martin
- Tilltalsnamn
- Alexander
- Efternamn
- Simonsson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Bagartorpsringen 82 lgh 1101
- Postnummer
- 170 65
- Postort
- Solna
- Kommun
- Solna kommun (0184)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Alexander Simonsson saknar särskild postadress.
Alexander Simonssons bostad på Bagartorpsringen 82 lgh 1101
Vi saknar information om Alexanders bostad på Bagartorpsringen 82 lgh 1101 i Solna, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Bagartorpsringen 82 lgh 1101?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Bagartorpsringen 82 lgh 1101 i Solna
Personer som bor på adressen
-
Karin Anna Simonsson
Ålder: 66
-
Per Åke Martin Simonsson
Ålder: 56
-
Alexander Martin Simonsson
Ålder: 30
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Alexander Simonsson
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Alexander Simonsson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Alexanders jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Alexander Simonsson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Alexander Simonsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Alexander Simonsson saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!