Mats Rikard Kull, 59 år, bor på adressen Sollentunavägen 132 B lgh 1401, 191 48 i Sollentuna. Rikard har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Rikard bor tillsammans med Elisabeth Kull 60 år.
Nästa födelsedag för Rikard infaller den 3:e mars (60 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19670303-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Har du koll på din pension?
Jämför avgifterAdress
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Sollentunavägen
På Rikards gata tjänar man i snitt 377 847 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 487 kr. I Sollentuna tjänar man i snitt 33 540 kr per månad.
På Rikards gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sollentuna. I Sollentuna har 3,8 % av alla personer en anmärkning.
I Sollentuna finns det 16 228 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 802 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sollentuna är 386 264 691 kr.
Information om Rikard Kull
Födelsedag och namnsdag
Rikard fyller 60 år onsdag 3:e mars. Rikard har namnsdag 7:e februari, 24:e februari.
Vill du veta vad Rikard tjänar?
Kolla Rikards lön anonymtDet visste du inte om Rikard
Det finns 69 personer i Sollentuna som heter Rikard (260:e vanligaste) och 8 955 personer i Sverige (323:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Rikard i Sollentuna är 41 år och i Sverige 39 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Bert Christer Lindarv
Artist 73 år
-
Karl Petter Bergvall
Dokusåpadeltagare 43 år
-
Johan Palm
Artist 34 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Mats Rikard Kull
- Förnamn
- Mats Rikard
- Tilltalsnamn
- Rikard
- Efternamn
- Kull
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Sollentunavägen 132 B lgh 1401
- Postnummer
- 191 48
- Postort
- Sollentuna
- Kommun
- Sollentuna kommun (0163)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Rikard Kull saknar särskild postadress.
Rikard Kulls bostad på Sollentunavägen 132 B lgh 1401
Vi saknar information om Rikards bostad på Sollentunavägen 132 B lgh 1401 i Sollentuna, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Sollentunavägen 132 B lgh 1401?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Sollentunavägen 132 B lgh 1401 i Sollentuna
Personer som bor på adressen
-
Karin Elisabeth Kull
Ålder: 60
-
Mats Rikard Kull
Ålder: 59
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Rikards grannar | 29 st
Nedan visas de personer som bor i samma trapphus som Rikard Kull på Sollentunavägen 132 B i Sollentuna. Klicka på en våning för att visa personerna. Klicka på namnen för att få veta mer om personerna.
Våning 5
Våning 4
Våning 3
Våning 2
Våning 1
Entréplan
I trapphuset bor 29 personer (16 år eller äldre) i 18 lägenheter fördelade på 6 våningsplan. Rikard Kull bor på våning 4, dörr 1 från vänster.
Händelser och brott i Sollentuna
Polisen har rapporterat 19 händelser i Sollentuna, där Rikard Kull bor, de senaste 6 månaderna.
- 2
- Våld och hot
- 3
- Inbrott och stöld
- 2
- Bränder
- 10
- Trafik
- 2
- Övriga brott
Senaste händelserna i Sollentuna
-
Mord/dråp
4 november, 17:15Mord samt mordförsök i Tureberg.
Läs mer -
Brand
20 oktober, 09:22Det brinner i en bil på E4, Norrviken.
Läs mer -
Stöld/inbrott
13 oktober, 18:14Polisen får in vittnesuppgifter om två män som brutit sig in i ett fordon på en parkering i Häggvik.
Läs mer -
Stöld
13 oktober, 16:44En man som tidigare under eftermiddagen blivit misstänkt för ringa stöld återvänder till samma matbutik i Häggvik.
Läs mer -
Vållande till kroppsskada
12 oktober, 06:40En lastil och personbil kolliderar på länsväg 267 vid trafikplats Klubbacken i Sollentuna.
Läs mer -
Narkotikabrott
22 september, 00:06Polisen kontrollerade en man i Tureberg då polispatrullen misstänkte nartkotikainnehav.
Läs mer
Källa: Polismyndigheten.
Telefonnummer till Rikard Kull
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Rikard Kull, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Rikards jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Rikard Kull saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Rikard Kull är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Rikard Kull saknar personkopplingar.
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av Merinfo
Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.
- Fler sökningar per dag
- Se fullständiga personnummer
- Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
- Erbjudanden och rabatter från våra partners
Vanliga frågor om Rikard Kull
Var bor Rikard?
Rikard Kull är folkbokförd på Sollentunavägen 132 B lgh 1401 i Sollentuna.
Hur gammal är Rikard?
Rikard Kull är 59 år och är född den 3 mars 1967. Han fyller 60 år den 3 mars 2027.
Har Rikard några bolagsengagemang?
Rikard Kull har inga bolagsengagemang.
Äger Rikard några fordon?
Rikard Kull har 2 registrerade fordon, bland annat en vit Volkswagen ID.4 GTX 220 KW. Se alla fordon i bilregistret.
Är Rikard gift?
Rikard Kull är gift.
Vilket telefonnummer har Rikard?
Vi har inga registrerade telefonnummer för Rikard Kull. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.
I vilken kommun är Rikard folkbokförd?
Rikard Kull är folkbokförd i Sollentuna kommun.
Vilket län tillhör Rikard?
Rikard Kull är folkbokförd i Stockholms län.