George Malki, 36 år, bor på adressen Sollentunavägen 132 B lgh 1104, 191 48 i Sollentuna. George har inga telefonnummer eller mobilnummer.

George bor tillsammans med Mariz Abdalnour 23 år.

Nästa födelsedag för George infaller den 7:e februari (37 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

George Malki har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19900207-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

George Malki
Sollentunavägen 132 B lgh 1104
191 48 Sollentuna
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

George Malki äger inga fordon.

Vad kostar din bilförsäkring? Se ditt pris

Storytel
Readly
Framgångsakademin
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Storytel, Readly och Framgångsakademin. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Sollentunavägen

På Georges gata tjänar man i snitt 377 847 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 487 kr. I Sollentuna tjänar man i snitt 33 540 kr per månad.

På Georges gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sollentuna. I Sollentuna har 3,8 % av alla personer en anmärkning.

I Sollentuna finns det 16 228 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 802 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sollentuna är 386 264 691 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om George Malki

Födelsedag och namnsdag

George fyller 37 år söndag 7:e februari.

Ratsit

Vill du veta vad George tjänar?

Kolla Georges lön anonymt

Det visste du inte om George

Det finns 50 personer i Sollentuna som heter George (344:e vanligaste) och 4 293 personer i Sverige (493:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla George i Sollentuna är 44 år och i Sverige 41 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
George Malki
Förnamn
George
Tilltalsnamn
George
Efternamn
Malki
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Sollentunavägen 132 B lgh 1104
Postnummer
191 48
Postort
Sollentuna
Kommun
Sollentuna kommun (0163)
Län
Stockholms län (01)

Särskild postadress

George Malki saknar särskild postadress.

George Malkis bostad på Sollentunavägen 132 B lgh 1104Denna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Georges bostad på Sollentunavägen 132 B lgh 1104 i Sollentuna, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Sollentunavägen 132 B lgh 1104?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Sollentunavägen 132 B lgh 1104 i Sollentuna

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Georges grannar | 29 st

Nedan visas de personer som bor i samma trapphus som George Malki på Sollentunavägen 132 B i Sollentuna. Klicka på en våning för att visa personerna. Klicka på namnen för att få veta mer om personerna.

Våning 5

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Ylva Frimodig, 54 år
Dörr 2 från vänster

Våning 4

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 2 från vänster

Våning 3

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 4 från vänster

Våning 2

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 4 från vänster
Dörr 4 från vänster

Våning 1

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 4 från vänster
Dörr 4 från vänster

Entréplan

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 3 från vänster

I trapphuset bor 29 personer (16 år eller äldre) i 18 lägenheter fördelade på 6 våningsplan. George Malki bor på våning 1, dörr 4 från vänster.

Händelser och brott i Sollentuna

Polisen har rapporterat 18 händelser i Sollentuna, där George Malki bor, de senaste 6 månaderna.

1
Våld och hot
3
Inbrott och stöld
2
Bränder
10
Trafik
2
Övriga brott

Senaste händelserna i Sollentuna

  • Brand

    20 oktober, 09:22

    Det brinner i en bil på E4, Norrviken.

    Läs mer
  • Stöld/inbrott

    13 oktober, 18:14

    Polisen får in vittnesuppgifter om två män som brutit sig in i ett fordon på en parkering i Häggvik.

    Läs mer
  • Stöld

    13 oktober, 16:44

    En man som tidigare under eftermiddagen blivit misstänkt för ringa stöld återvänder till samma matbutik i Häggvik.

    Läs mer
  • Vållande till kroppsskada

    12 oktober, 06:40

    En lastil och personbil kolliderar på länsväg 267 vid trafikplats Klubbacken i Sollentuna.

    Läs mer
  • Narkotikabrott

    22 september, 00:06

    Polisen kontrollerade en man i Tureberg då polispatrullen misstänkte nartkotikainnehav.

    Läs mer
  • Rattfylleri

    20 augusti, 00:38

    När en polispatrull stoppade en bil för kontroll av föraren på Uppsalavägen i Helenelund uppstod misstanke om drograttfylleri.

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till George Malki

George Malki saknar registrerade telefonnummer. Är du George Malki? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till George?

George har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Georges jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

George Malki har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är SimHop Media & IT AB.

Bolag
SimHop Media & IT AB
Styrelsesuppleant
MALKIS KONSULT AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

George Malki är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 144 000 kr i 1 av de bolag som George Malki äger eller kontrollerar.

George Malkis utdelning var 144 000 kr före skatt.

För de två senaste åren 2024–2025 har George Malkis sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 234 000 kr.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

George Malki har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 42 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om George Malki

Var bor George?

George Malki är folkbokförd på Sollentunavägen 132 B lgh 1104 i Sollentuna.

Hur gammal är George?

George Malki är 36 år och är född den 7 februari 1990. Han fyller 37 år den 7 februari 2027.

Har George några bolagsengagemang?

George Malki har 2 bolagsengagemang, bland annat i SimHop Media & IT AB. Se alla bolagsengagemang.

Äger George några fordon?

George Malki har inga registrerade fordon.

Är George gift?

George Malki är gift.

Vilket telefonnummer har George?

Vi har inga registrerade telefonnummer för George Malki. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är George folkbokförd?

George Malki är folkbokförd i Sollentuna kommun.

Vilket län tillhör George?

George Malki är folkbokförd i Stockholms län.