Farhad har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Farhad Jabbari, 50 år, bor i ett småhus på adressen Flisbacken 4, 192 51 i Sollentuna. Farhad har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Farhad bor tillsammans med Emelie Elisabet Jabbari 45 år.
Nästa födelsedag för Farhad infaller den 31:a mars (51 år).
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19750331-XXXXTelefonlista
Farhad Jabbari saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Farhad Jabbari är giftEkonomikollen för Flisbacken
På Farhads gata tjänar man i snitt 554 490 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 46 208 kr. I Sollentuna tjänar man i snitt 33 540 kr per månad.
På Farhads gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sollentuna. I Sollentuna har 3,8 % av alla personer en anmärkning.
I Sollentuna finns det 16 228 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 802 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sollentuna är 386 264 691 kr.
Information om Farhad Jabbari
Födelsedag och namnsdag
Farhad
fyller 51 år
måndag 31:a mars.
Det visste du inte om Farhad
Det finns 10 personer i Sollentuna som heter Farhad (909:e vanligaste) och 615 personer i Sverige (1504:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Farhad i Sollentuna är 41 år och i Sverige 39 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Birgit Anlert
Artist 89 år
-
Roy Andersson
Regissör 82 år
-
Kjell Gösta Sundvall
Regissör 72 år
-
Nyamko Sabuni
Politiker 56 år
-
Alice Åsa Widéen
Skådespelerska 49 år
-
Albin Oké
Skådespelare 46 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Farhad Jabbari |
Förnamn | Farhad |
Tilltalsnamn | Farhad |
Efternamn | Jabbari |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Flisbacken 4 |
Postnummer | 192 51 |
Postort | Sollentuna |
Kommun | Sollentuna kommun (0163) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Farhad Jabbari saknar särskild postadress |
Farhad Jabbaris bostad på Flisbacken 4
Farhad Jabbari på Flisbacken 4 bor i Ett småhus på 130 m². Huset i Sollentuna byggdes år 2006 och ligger i Sollentuna kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Flisbacken 4 i Sollentuna
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Farhad Jabbari
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Farhad.
Farhad har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Farhads jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Farhad Jabbari har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Qicraft Sweden AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Farhad Jabbari är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Farhad Jabbari har 9 personkopplingar, varav 3 st är män, 4 st är kvinnor och 2 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 48 år.
2022
2021
2020
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!