Emil har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Carl Emil Larsson, 26 år, bor på adressen Långgatan 8 lgh 1101, 274 32 i Skurup. Emil har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Emil bor tillsammans med Ebba Malmborg 22 år.
Nästa födelsedag för Emil infaller den 27:e juni (27 år).
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19990627-XXXXTelefonlista
Emil Larsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Emil Larsson är ogiftEkonomikollen för Långgatan
På Emils gata tjänar man i snitt 281 905 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 492 kr. I Skurup tjänar man i snitt 23 613 kr per månad.
På Emils gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Skurup. I Skurup har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Skurup finns det 4 579 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 16 557 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Skurup är 75 816 254 kr.
Information om Emil Larsson
Födelsedag och namnsdag
Emil
fyller 27 år
söndag 27:e juni.
Emil
har namnsdag
14:e november.
Det visste du inte om Emil
Det finns 31 personer i Skurup som heter Emil (147:e vanligaste) och 32 006 personer i Sverige (120:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Emil i Skurup är 30 år och i Sverige 31 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Erik Hamrén
Fotbollstränare 68 år
-
Fredrik Lindström
Regissör 62 år
-
Kjell Häglund
Journalist 61 år
-
Erik Sundborg
Artist 54 år
-
Kim Sulocki
Skådespelare 53 år
-
Stina Viktorsson
Curlingspelare 40 år
-
Catja Coleman
Dokusåpadeltagare 37 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Carl Emil Larsson |
Förnamn | Carl Emil |
Tilltalsnamn | Emil |
Efternamn | Larsson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Långgatan 8 lgh 1101 |
Postnummer | 274 32 |
Postort | Skurup |
Kommun | Skurups kommun (1264) |
Län | Skåne län (12) |
Särskild postadress | |
---|---|
Emil Larsson saknar särskild postadress |
Emil Larssons bostad på Långgatan 8 lgh 1101
Vi saknar information om Emils bostad på Långgatan 8 lgh 1101 i Skurup, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Långgatan 8 lgh 1101?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Långgatan 8 lgh 1101 i Skurup
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Emil Larsson
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Emil.
Emil har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Emils jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Emil Larsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är ML Invest i Skurup AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Emil Larsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Emil Larsson har 13 personkopplingar, varav 8 st är män, 5 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 60 år.
2025
2024
2023
2021
2019
2017
2016
2010
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!