Sabah Rashid Bahed, 56 år, bor i ett småhus på adressen Platåvägen 12 A, 633 69 i Skogstorp. Sabah har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Sabah bor tillsammans med Rownak Ibrahim Falih 47 år och Saad Sabah Rashid 26 år.

Nästa födelsedag för Sabah infaller den 16:e juni (57 år).

Personinformation

Personnummer:
19700616-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas

Adress

Sabah Rashid Bahed
Platåvägen 12 A
633 69 Skogstorp
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Skogstorp

I Skogstorp tjänar man i snitt 369 322 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 777 kr. I Eskilstuna kommun tjänar man i snitt 22 888 kr per månad.

I Skogstorp har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Eskilstuna kommun. I Skogstorp har 1,5 % av alla personer en anmärkning.

I Skogstorp finns det 154 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 214 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Eskilstuna kommun är 877 904 612 kr.

Information om Sabah Rashid Bahed

Födelsedag och namnsdag

Sabah fyller 57 år tisdag 16:e juni.

Ratsit

Vill du veta vad Sabah tjänar?

Kolla Sabahs lön anonymt

Det visste du inte om Sabah

Det finns 1 personer i Skogstorp som heter Sabah (475:e vanligaste) och 1 237 personer i Sverige (994:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Sabah i Skogstorp är 32 år och i Sverige 39 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Sabah Rashid Bahed
Förnamn
Sabah
Tilltalsnamn
Sabah
Efternamn
Rashid Bahed
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Platåvägen 12 A
Postnummer
633 69
Postort
Skogstorp
Kommun
Eskilstuna kommun (0484)
Län
Södermanlands län (04)

Särskild postadress

Sabah Rashid Bahed saknar särskild postadress.

Sabah Rashid Baheds bostad på Platåvägen 12 ADenna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 215 m²

Sabah Rashid Bahed på Platåvägen 12 A bor i Ett småhus215 m². Huset i Skogstorp byggdes år 1987 och ligger i Eskilstuna kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Platåvägen 12 A
Postort
Skogstorp
Län
Södermanlands län
Kommun
Eskilstuna kommun
Fakta
Boyta
215 m²
Biarea
Tomtarea
944 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1987
Senaste om-/tillbyggnad
1997
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Platåvägen 12 A i Skogstorp

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Sabah Rashid Bahed

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Sabah Rashid Bahed, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Sabah Rashid Bahed?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Sabahs jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Sabah Rashid Bahed saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Sabah Rashid Bahed är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Sabah Rashid Bahed saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner

Vanliga frågor om Sabah Rashid Bahed

Var bor Sabah?

Sabah Rashid Bahed är folkbokförd på Platåvägen 12 A i Skogstorp.

Hur gammal är Sabah?

Sabah Rashid Bahed är 56 år och är född den 16 juni 1970. Han fyller 57 år den 16 juni 2027.

Har Sabah några bolagsengagemang?

Sabah Rashid Bahed har inga bolagsengagemang.

Äger Sabah några fordon?

Sabah Rashid Bahed har 3 registrerade fordon, bland annat en grå Kia Ceed. Se alla fordon i bilregistret.

Är Sabah gift?

Sabah Rashid Bahed är gift.

Vilket telefonnummer har Sabah?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Sabah Rashid Bahed. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Sabah folkbokförd?

Sabah Rashid Bahed är folkbokförd i Eskilstuna kommun.

Vilket län tillhör Sabah?

Sabah Rashid Bahed är folkbokförd i Södermanlands län.