Conny Mikael Svensson, 36 år, bor i ett småhus på adressen Östra Vemmenhög 403, 274 54 i Skivarp. Conny har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 073-841 14 83.
Conny bor tillsammans med Alf Inge Svensson 70 år, Laila Svensson 61 år och Jonny Svensson 38 år.
Nästa födelsedag för Conny infaller den 21:a juli (37 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19900721-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- 1 st · Visa alla
Vill du veta vad Conny tjänar?
Kolla Connys lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Östra Vemmenhög
På Connys gata tjänar man i snitt 346 495 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 875 kr. I Skivarp tjänar man i snitt 23 743 kr per månad.
På Connys gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Skivarp. I Skivarp har 7,7 % av alla personer en anmärkning.
I Skivarp finns det 1 268 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 14 152 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Skivarp är 17 944 868 kr.
Information om Conny Svensson
Födelsedag och namnsdag
Conny fyller 37 år lördag 21:a juli. Conny har namnsdag 21:a maj, 29:e september.
Vill du veta vad Conny tjänar?
Kolla Connys lön anonymtDet visste du inte om Conny
Det finns 2 personer i Skivarp som heter Conny (347:e vanligaste) och 13 895 personer i Sverige (233:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Conny i Skivarp är 46 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Anders Berglund
Musiker 78 år
-
Michel Jezewski
Artist 72 år
-
Raymond Wigg
Politiker 68 år
-
Isobel Hadley-Kamptz
Journalist 50 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Conny Mikael Svensson
- Förnamn
- Conny Mikael
- Tilltalsnamn
- Conny
- Efternamn
- Svensson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Östra Vemmenhög 403
- Postnummer
- 274 54
- Postort
- Skivarp
- Kommun
- Skurups kommun (1264)
- Län
- Skåne län (12)
Särskild postadress
Conny Svensson saknar särskild postadress.
Conny Svenssons bostad på Östra Vemmenhög 403
Conny Mikael Svensson på Östra Vemmenhög 403 bor i Ett småhus på 170 m². Huset i Skivarp byggdes år 1929 och ligger i Skurups kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Östra Vemmenhög 403
- Postort
- Skivarp
- Län
- Skåne län
- Kommun
- Skurups kommun
- Boyta
- 170 m²
- Biarea
- Tomtarea
- 1 911 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1929
- Senaste om-/tillbyggnad
- 1995
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Östra Vemmenhög 403 i Skivarp
Personer som bor på adressen
-
Alf Inge Lennart Svensson
Ålder: 70
-
Laila Birthe Svensson
Ålder: 61
-
Jonny Roger Svensson
Ålder: 38
-
Conny Mikael Svensson
Ålder: 36
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Conny Svensson
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Conny Svensson
Connys jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Conny Svensson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Conny Svensson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Conny Svensson saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!