Lithe Bashar, 20 år, bor i en hyresrätt på adressen Brantholmsgränd 68 lgh 1102, 127 45 i Skärholmen. Lithe har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Lithe bor tillsammans med Abdulhussein Kadhim Habeeb Habeeb 55 år, Liton Bashar 47 år och Farida Begum 48 år.

Nästa födelsedag för Lithe infaller den 11:e maj (21 år).

Personinformation

Personnummer:
20060511-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Lithe tjänar?

Kolla Lithes lön anonymt

Adress

Lithe Bashar
Brantholmsgränd 68 lgh 1102
127 45 Skärholmen
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Brantholmsgränd

På Lithes gata tjänar man i snitt 167 355 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 13 946 kr. I Skärholmen tjänar man i snitt 18 786 kr per månad.

På Lithes gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Skärholmen. I Skärholmen har 8,5 % av alla personer en anmärkning.

I Skärholmen finns det 20 931 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 084 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Skärholmen är 483 175 573 kr.

Information om Lithe Bashar

Födelsedag och namnsdag

Lithe fyller 21 år torsdag 11:e maj.

Ratsit

Vill du veta vad Lithe tjänar?

Kolla Lithes lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lithe Bashar
Förnamn
Lithe
Tilltalsnamn
Lithe
Efternamn
Bashar
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Brantholmsgränd 68 lgh 1102
Postnummer
127 45
Postort
Skärholmen
Kommun
Stockholms kommun (0180)
Län
Stockholms län (01)

Särskild postadress

Lithe Bashar saknar särskild postadress.

Lithe Bashars bostad på Brantholmsgränd 68Denna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 88 m²

Lithe Bashar på Brantholmsgränd 68 lgh 1102 bor i En hyresrätt88 m². Bostaden i Skärholmen ligger i Stockholms kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1102
Gatuadress
Brantholmsgränd 68
Postort
Skärholmen
Län
Stockholms län
Kommun
Stockholms kommun
Fakta
Boyta
88 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Brantholmsgränd 68 lgh 1102 i Skärholmen

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Lithe Bashar

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Lithe Bashar, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Lithe Bashar?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Lithes jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lithe Bashar har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Svensk Snabb Service AB.

Bolag
Svensk Snabb Service AB
Styrelsesuppleant

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lithe Bashar är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lithe Bashar har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 24 år.

2025
Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner