Sven-Erik har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Sven-Erik Iwan Svensson, 68 år, bor i ett småhus på adressen Åhällegatan 15, 272 35 i Simrishamn. Sven-Erik har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Sven-Erik bor tillsammans med Carina Svensson 67 år.
Nästa födelsedag för Sven-Erik infaller den 22:a april (69 år).
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19570422-XXXXTelefonlista
Sven-Erik Svensson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Sven-Erik Svensson är giftEkonomikollen för Simrishamn
I Simrishamn tjänar man i snitt 272 654 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 721 kr. I Simrishamns kommun tjänar man i snitt 23 029 kr per månad.
I Simrishamn har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Simrishamns kommun. I Simrishamn har 4,8 % av alla personer en anmärkning.
I Simrishamn finns det 2 389 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 55 313 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Simrishamns kommun är 214 734 325 kr.
Information om Sven-Erik Svensson
Födelsedag och namnsdag
Sven-Erik
fyller 69 år
måndag 22:a april.
Sven-Erik
har namnsdag
18:e maj,
5:e december.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Karl Pontus Norgren
Artist 57 år
-
Adam Isaac Erik Nordén
Musiker 54 år
-
Kristofer Östergren
Artist 48 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Sven-Erik Iwan Svensson |
Förnamn | Sven-Erik Iwan |
Tilltalsnamn | Sven-Erik |
Efternamn | Svensson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Åhällegatan 15 |
Postnummer | 272 35 |
Postort | Simrishamn |
Kommun | Simrishamns kommun (1291) |
Län | Skåne län (12) |
Särskild postadress | |
---|---|
Sven-Erik Svensson saknar särskild postadress |
Sven-Erik Svenssons bostad på Åhällegatan 15
Sven-Erik Iwan Svensson på Åhällegatan 15 bor i Ett småhus på 166 m² + 12 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Simrishamn byggdes år 1991 och ligger i Simrishamns kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Åhällegatan 15 i Simrishamn
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Sven-Erik Svensson
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Sven-Erik.
Sven-Erik har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Sven-Eriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Sven-Erik Svensson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Samverkansorganisationen Mitt Simrishamn Ekonomisk förening.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Sven-Erik Svensson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Sven-Erik Svensson har 7 personkopplingar, varav 2 st är män, 5 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 55 år.
2025
2024
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!