Beatrice har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Beatrice Emy Susanne Elman, 36 år, bor på adressen Myntvägen 12 A, 193 40 i Sigtuna. Beatrice har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Beatrice bor tillsammans med Lule Henry Bukenya 36 år.
Nästa födelsedag för Beatrice infaller den 28:e juli (37 år).
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19890728-XXXXTelefonlista
Beatrice Elman saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Beatrice Elman är ogiftEkonomikollen för Myntvägen
På Beatrices gata tjänar man i snitt 466 994 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 38 916 kr. I Sigtuna tjänar man i snitt 31 706 kr per månad.
På Beatrices gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sigtuna. I Sigtuna har 5,6 % av alla personer en anmärkning.
I Sigtuna finns det 3 094 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 36 370 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sigtuna är 112 527 277 kr.
Information om Beatrice Elman
Födelsedag och namnsdag
Beatrice
fyller 37 år
fredag 28:e juli.
Beatrice
har namnsdag
2:a december.
Det visste du inte om Beatrice
Det finns 4 personer i Sigtuna som heter Beatrice (510:e vanligaste) och 7 827 personer i Sverige (354:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Beatrice i Sigtuna är 27 år och i Sverige 33 år.
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Beatrice Emy Susanne Elman |
Förnamn | Beatrice Emy Susanne |
Tilltalsnamn | Beatrice |
Efternamn | Elman |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Myntvägen 12 A |
Postnummer | 193 40 |
Postort | Sigtuna |
Kommun | Sigtuna kommun (0191) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Beatrice Elman saknar särskild postadress |
Beatrice Elmans bostad på Myntvägen 12 A
Vi saknar information om Beatrices bostad på Myntvägen 12 A i Sigtuna, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Myntvägen 12 A?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Myntvägen 12 A i Sigtuna
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Beatrice Elman
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Beatrice.
Beatrice har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Beatrices jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Beatrice Elman har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Crowdfair AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Beatrice Elman är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Beatrice Elman har 12 personkopplingar, varav 7 st är män, 5 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 47 år.
2024
2023
2022
2021
2017
2014
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!