Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Max Robert Knutsson, 39 år, bor i ett småhus på adressen Mårdvägen 9, 131 50 i Saltsjö-duvnäs. Max har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Max bor tillsammans med Tiina Johanna Nordahl 34 år.
Nästa födelsedag för Max infaller den 1:a februari (40 år).
Personnummer
19860201-XXXXTelefonlista
Max Knutsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Max Knutsson är ogiftEkonomikollen för Mårdvägen
På Maxs gata tjänar man i snitt 812 419 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 67 702 kr. I Saltsjö-duvnäs tjänar man i snitt 55 638 kr per månad.
På Maxs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Saltsjö-duvnäs. I Saltsjö-duvnäs har 2,4 % av alla personer en anmärkning.
I Saltsjö-duvnäs finns det 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 10 969 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Saltsjö-duvnäs är 1 217 558 kr.
Information om Max Knutsson
Födelsedag och namnsdag
Max
fyller 40 år
lördag 1:a februari.
Max
har namnsdag
1:a februari,
7:e juni.
Det visste du inte om Max
Det finns 4 personer i Saltsjö-duvnäs som heter Max (153:e vanligaste) och 8 899 personer i Sverige (324:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Max i Saltsjö-duvnäs är 32 år och i Sverige 31 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Hans Fahlén
Programledare 61 år
-
Petra Magdalena Nielsen
Artist 60 år
-
Tommy Salo
Ishockeyspelare 54 år
-
Martin Lidberg
Brottare 52 år
-
Veronica Palm
Politiker 52 år
-
David Petrasek
Ishockeyspelare 49 år
-
Robert Laul
Journalist 49 år
-
Erik Gustaf David Norén
Artist 44 år
-
Elsa Billgren
Programledare 39 år
-
Simon Hjalmarsson
Ishockeyspelare 36 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Max Robert Knutsson |
| Förnamn | Max Robert |
| Tilltalsnamn | Max |
| Efternamn | Knutsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Mårdvägen 9 |
| Postnummer | 131 50 |
| Postort | Saltsjö-duvnäs |
| Kommun | Nacka kommun (0182) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Max Knutsson saknar särskild postadress |
Max Knutssons bostad på Mårdvägen 9
Max Robert Knutsson på Mårdvägen 9 bor i Ett småhus på 127 m² + 76 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Saltsjö-Duvnäs byggdes år 1945 och ligger i Nacka kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Mårdvägen 9 i Saltsjö-duvnäs
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Max Knutsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Maxs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Max Knutsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Grönklitts Service Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Max Knutsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Max Knutsson har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 67 år.
2025
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!