Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller 45-årig kvinna Södertälje
Personnummer
19780518-XXXXTelefonlista
Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller saknar telefonnummer
B Fordonsinnehav
Civilstatus
Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller är ogiftEkonomikollen för Sveagatan
På Caterina Natalia Zenischkas gata tjänar man i snitt 253 979 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 165 kr. I Södertälje tjänar man i snitt 21 717 kr per månad.
På Caterina Natalia Zenischkas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Södertälje. I Södertälje har 7,4 % av alla personer en anmärkning.
I Södertälje finns det 43 397 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 847 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Södertälje är 1 078 267 792 kr.
Information om Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller
Födelsedag och namnsdag
Caterina Natalia Zenischka
fyller 46 år
torsdag 18:e maj.
Caterina Natalia Zenischka
har namnsdag
29:e december.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller |
Förnamn | Caterina Natalia Zenischka |
Tilltalsnamn | Caterina Natalia Zenischka |
Efternamn | Glaser Müller |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Sveagatan 14 lgh 0902 |
Postnummer | 152 42 |
Postort | Södertälje |
Kommun | Södertälje kommun (0181) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller saknar särskild postadress |
Registrerat på Sveagatan 14 lgh 0902 i Södertälje
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Caterina Natalia Zenischkas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Telge Inköp AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-10.
Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Caterina Natalia Zenischka Glaser Müller har 19 personkopplingar, varav 15 st är män, 4 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 55 år.