Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Fredrik Rolf Gunnar Edvardsson, 45 år, bor i ett småhus på adressen Gunnesby Kalsbogård 24, 423 72 i Säve. Fredrik har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-294 02 21 samt 070-819 28 09.
Fredrik bor tillsammans med Sara Nasirian 47 år.
Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 23:e augusti (46 år).
Ekonomikollen för Säve
I Säve tjänar man i snitt 351 547 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 296 kr. I Göteborgs kommun tjänar man i snitt 25 829 kr per månad.
I Säve har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborgs kommun. I Säve har 3,1 % av alla personer en anmärkning.
I Säve finns det 409 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 34 588 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborgs kommun är 4 707 440 539 kr.
Information om Fredrik Edvardsson
Födelsedag och namnsdag
Fredrik
fyller 46 år
lördag 23:e augusti.
Fredrik
har namnsdag
9:e januari,
18:e juli,
27:e augusti.
Det visste du inte om Fredrik
Det finns 21 personer i Säve som heter Fredrik (30:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredrik i Säve är 37 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Bengt Carl Gustaf Westerberg
Politiker 82 år
-
John Svegfors
Redaktör 77 år
-
Maud Anette Lindberg
Skådespelerska 76 år
-
Görel Crona
Skådespelerska 66 år
-
Omid Khansari
Skådespelare 46 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Fredrik Rolf Gunnar Edvardsson |
| Förnamn | Fredrik Rolf Gunnar |
| Tilltalsnamn | Fredrik |
| Efternamn | Edvardsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Gunnesby Kalsbogård 24 |
| Postnummer | 423 72 |
| Postort | Säve |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Fredrik Edvardsson saknar särskild postadress |
Fredrik Edvardssons bostad på Gunnesby kalsbogård 24
Fredrik Rolf Gunnar Edvardsson på Gunnesby kalsbogård 24 bor i Ett småhus på 166 m² + 43 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Säve byggdes år 1990 och ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Gunnesby Kalsbogård 24 i Säve
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredrik Edvardsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Fredrik Edvardsson
Fredriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredrik Edvardsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Henriksson & Edvardsson Fastighets Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fredrik Edvardsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredrik Edvardsson har 3 personkopplingar, varav 1 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 42 år.
2017
2016
2011
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!