Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Fredrik Lars Yngve Runfeldt, 53 år, bor i ett småhus på adressen Atlingbo Lilla Atlings 107, 622 40 i Romakloster. Fredrik har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0498-540 74 samt 070-764 00 31.
Fredrik bor tillsammans med Cathrine Runfeldt 57 år och Fanny Olsson 38 år.
Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 20:e september (54 år).
Personnummer
19720920-XXXXFolkbokföringsadress
Atlingbo Lilla Atlings 107
622 40 Romakloster
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Fredrik Runfeldt är giftEkonomikollen för Romakloster
I Romakloster tjänar man i snitt 263 631 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 969 kr. I Gotlands kommun tjänar man i snitt 22 691 kr per månad.
I Romakloster har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Gotlands kommun. I Romakloster har 6,2 % av alla personer en anmärkning.
I Romakloster finns det 1 098 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 14 673 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Gotlands kommun är 432 661 703 kr.
Information om Fredrik Runfeldt
Födelsedag och namnsdag
Fredrik
fyller 54 år
onsdag 20:e september.
Fredrik
har namnsdag
11:e februari,
18:e juli,
10:e augusti.
Det visste du inte om Fredrik
Det finns 31 personer i Romakloster som heter Fredrik (39:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredrik i Romakloster är 39 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Thomas Bertil Erik Gylling
Programledare 69 år
-
Micael Bindefeld
Festfixare 66 år
-
Charlott Maria Strandberg
Artist 63 år
-
Dominika Peczynski
Artist 55 år
-
Edward Henrik Larsson
Fotbollsspelare 54 år
-
Mathias Månsson
Ishockeyspelare 44 år
-
Sofia Lundgren
Fotbollsspelare 43 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Fredrik Lars Yngve Runfeldt |
| Förnamn | Fredrik Lars Yngve |
| Tilltalsnamn | Fredrik |
| Efternamn | Runfeldt |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Atlingbo Lilla Atlings 107 |
| Postnummer | 622 40 |
| Postort | Romakloster |
| Kommun | Gotlands kommun (0980) |
| Län | Gotlands län (09) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Fredrik Runfeldt saknar särskild postadress |
Fredrik Runfeldts bostad på Atlingbo Lilla Atlings 107
Fredrik Lars Yngve Runfeldt på Atlingbo Lilla Atlings 107 bor i Ett småhus på 225 m² + 65 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Romakloster byggdes år 1910 och ligger i Gotlands kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Atlingbo Lilla Atlings 107 i Romakloster
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredrik Runfeldt
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Fredrik Runfeldt
Fredriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredrik Runfeldt har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Maskinring Gotland ekonomisk förening.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fredrik Runfeldt är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredrik Runfeldt har 8 personkopplingar, varav 7 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
2025
2023
2020
2019
2017
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!