Karl-Axel Gustav Roland Petersson, 78 år, bor i ett småhus på adressen Ekhult 2, 576 93 i Rörvik. Karl-Axel Gustav Roland har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Karl-Axel Gustav Roland bor tillsammans med Anette Kristina Petersson 71 år och Kristin Petersson 32 år.

Nästa födelsedag för Karl-Axel Gustav Roland infaller den 6:e juni (79 år).

Personinformation

Personnummer:
19480606-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas

Adress

Karl-Axel Gustav Roland Petersson
Ekhult 2
576 93 Rörvik
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Rörvik

I Rörvik tjänar man i snitt 252 319 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 027 kr. I Sävsjö kommun tjänar man i snitt 22 206 kr per månad.

I Rörvik har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sävsjö kommun. I Rörvik har 7,2 % av alla personer en anmärkning.

I Rörvik finns det 803 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 8 279 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sävsjö kommun är 78 146 348 kr.

Information om Karl-Axel Gustav Roland Petersson

Födelsedag och namnsdag

Karl-Axel Gustav Roland fyller 79 år söndag 6:e juni. Karl-Axel Gustav Roland har namnsdag 28:e januari6:e juni16:e juni9:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Karl-Axel Gustav Roland tjänar?

Kolla Karl-Axel Gustav Rolands lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Karl-Axel Gustav Roland Petersson
Förnamn
Karl-Axel Gustav Roland
Tilltalsnamn
Karl-Axel Gustav Roland
Efternamn
Petersson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Ekhult 2
Postnummer
576 93
Postort
Rörvik
Kommun
Sävsjö kommun (0684)
Län
Jönköpings län (06)

Särskild postadress

Karl-Axel Gustav Roland Petersson saknar särskild postadress.

Karl-Axel Gustav Roland Peterssons bostad på Ekhult 2Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 70 m²

Karl-Axel Gustav Roland Petersson på Ekhult 2 bor i Ett småhus70 m². Huset i Rörvik byggdes år 1909 och ligger i Sävsjö kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Ekhult 2
Postort
Rörvik
Län
Jönköpings län
Kommun
Sävsjö kommun
Fakta
Boyta
70 m²
Biarea
Tomtarea
2 000 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1909
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Ekhult 2 i Rörvik

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
PETERSSON, KARL-AXEL GUSTAV ROLAND
Enskild firma
Petersson, Anette Kristina
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Karl-Axel Gustav Roland Petersson

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Karl-Axel Gustav Roland Petersson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Karl-Axel Gustav Roland Petersson?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Karl-Axel Gustav Rolands jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Karl-Axel Gustav Roland Petersson saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Karl-Axel Gustav Roland Petersson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Karl-Axel Gustav Roland Petersson saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner

Vanliga frågor om Karl-Axel Gustav Roland Petersson

Var bor Karl-Axel Gustav Roland?

Karl-Axel Gustav Roland Petersson är folkbokförd på Ekhult 2 i Rörvik.

Hur gammal är Karl-Axel Gustav Roland?

Karl-Axel Gustav Roland Petersson är 78 år och är född den 6 juni 1948. Han fyller 79 år den 6 juni 2027.

Har Karl-Axel Gustav Roland några bolagsengagemang?

Karl-Axel Gustav Roland Petersson har inga bolagsengagemang.

Äger Karl-Axel Gustav Roland några fordon?

Karl-Axel Gustav Roland Petersson har 3 registrerade fordon, bland annat en okänd Bolinder-Munktell Volvo 350. Se alla fordon i bilregistret.

Är Karl-Axel Gustav Roland gift?

Karl-Axel Gustav Roland Petersson är gift.

Vilket telefonnummer har Karl-Axel Gustav Roland?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Karl-Axel Gustav Roland Petersson. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Karl-Axel Gustav Roland folkbokförd?

Karl-Axel Gustav Roland Petersson är folkbokförd i Sävsjö kommun.

Vilket län tillhör Karl-Axel Gustav Roland?

Karl-Axel Gustav Roland Petersson är folkbokförd i Jönköpings län.