Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Bo Lennart Kalderén, 67 år, bor i en bostadsrätt på adressen Målarstigen 6, 144 33 i Rönninge. Lennart har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 08-99 00 61.
Lennart bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Lennart infaller den 14:e juni (68 år).
Ekonomikollen för Målarstigen
På Lennarts gata tjänar man i snitt 293 589 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 466 kr. I Rönninge tjänar man i snitt 28 925 kr per månad.
På Lennarts gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Rönninge. I Rönninge har 4,3 % av alla personer en anmärkning.
I Rönninge finns det 5 161 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 32 287 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Rönninge är 166 634 699 kr.
Information om Lennart Kalderén
Födelsedag och namnsdag
Lennart
fyller 68 år
lördag 14:e juni.
Lennart
har namnsdag
5:e juni,
28:e september.
Det visste du inte om Lennart
Det finns 161 personer i Rönninge som heter Lennart (24:e vanligaste) och 118 743 personer i Sverige (22:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lennart i Rönninge är 61 år och i Sverige 61 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Suzanne Reuter
Skådespelerska 73 år
-
Torbjörn Flygt
Författare 61 år
-
Kristian Luuk
Programledare 59 år
-
Filippa Reinfeldt
Politiker 58 år
-
Håkan Mild
Fotbollsspelare 54 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Bo Lennart Kalderén |
Förnamn | Bo Lennart |
Tilltalsnamn | Lennart |
Efternamn | Kalderén |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Målarstigen 6 |
Postnummer | 144 33 |
Postort | Rönninge |
Kommun | Salems kommun (0128) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Lennart Kalderén saknar särskild postadress |
Lennart Kalderéns bostad på Målarstigen 6
Bo Lennart Kalderén på Målarstigen 6 bor i En bostadsrätt på 105 m². Bostaden i Rönninge ligger i Salems kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Målarstigen 6 i Rönninge
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lennart Kalderén
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Lennart Kalderén
Lennarts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lennart Kalderén har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Syvab AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lennart Kalderén är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Lennart Kalderén äger eller kontrollerar.
Lennart Kalderéns utdelning var 200 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024 ‐ 2025 har Lennart Kalderéns sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 400 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lennart Kalderén har 36 personkopplingar, varav 28 st är män, 8 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 59 år.
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2009
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!