Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Guðni Kristján Ágústsson, 57 år, bor i ett småhus på adressen Västeråsen 810, 845 72 i Oviken. Guðni har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Guðni bor tillsammans med Lena Fernlund 58 år och Linda Rós Guðnadotter 26 år.
Nästa födelsedag för Guðni infaller den 1:a november (58 år).
Personnummer
19681101-XXXXTelefonlista
Guðni Ágústsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Guðni Ágústsson är giftEkonomikollen för Västeråsen
På Guðnis gata tjänar man i snitt 267 189 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 266 kr. I Oviken tjänar man i snitt 22 237 kr per månad.
På Guðnis gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Oviken. I Oviken har 5,3 % av alla personer en anmärkning.
I Oviken finns det 425 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 11 691 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Oviken är 4 968 550 kr.
Information om Guðni Ágústsson
Födelsedag och namnsdag
Guðni
fyller 58 år
fredag 1:a november.
Kändisar som fyller år samma dag
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Guðni Kristján Ágústsson |
| Förnamn | Guðni Kristján |
| Tilltalsnamn | Guðni |
| Efternamn | Ágústsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Västeråsen 810 |
| Postnummer | 845 72 |
| Postort | Oviken |
| Kommun | Bergs kommun (2326) |
| Län | Jämtlands län (23) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Guðni Ágústsson saknar särskild postadress |
Guðni Ágústssons bostad på Västeråsen 810
Guðni Kristján Ágústsson på Västeråsen 810 bor i Ett småhus på 100 m². Huset i Oviken ligger i Bergs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Västeråsen 810 i Oviken
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Guðni Ágústsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Guðnis jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Guðni Ágústsson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Guðni Ágústsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Guðni Ágústsson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!