Lars Stefan Emretsson, 62 år, bor i ett småhus på adressen Södra Obbolavägen 6, 913 42 i Obbola. Stefan har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-622 24 75 samt 073-816 65 25.
Stefan bor tillsammans med Anna Olofsson 50 år.
Nästa födelsedag för Stefan infaller den 17:e juni (63 år).
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Södra Obbolavägen
På Stefans gata tjänar man i snitt 345 258 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 772 kr. I Obbola tjänar man i snitt 28 626 kr per månad.
På Stefans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Obbola. I Obbola har 2,2 % av alla personer en anmärkning.
I Obbola finns det 426 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 407 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Obbola är 9 119 304 kr.
Information om Stefan Emretsson
Födelsedag och namnsdag
Stefan fyller 63 år onsdag 17:e juni. Stefan har namnsdag 10:e augusti, 26:e december.
Vill du veta vad Stefan tjänar?
Kolla Stefans lön anonymtDet visste du inte om Stefan
Det finns 18 personer i Obbola som heter Stefan (65:e vanligaste) och 67 472 personer i Sverige (46:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Stefan i Obbola är 46 år och i Sverige 45 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Kerstin Wedin
Skådespelerska 75 år
-
Anders Ygeman
Politiker 56 år
-
Johanna Henrika Koljonen Pedersen
Författare 48 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Lars Stefan Emretsson
- Förnamn
- Lars Stefan
- Tilltalsnamn
- Stefan
- Efternamn
- Emretsson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Södra Obbolavägen 6
- Postnummer
- 913 42
- Postort
- Obbola
- Kommun
- Umeå kommun (2480)
- Län
- Västerbottens län (24)
Särskild postadress
Stefan Emretsson saknar särskild postadress.
Stefan Emretssons bostad på Södra Obbolavägen 6
Lars Stefan Emretsson på Södra Obbolavägen 6 bor i Ett småhus på 90 m². Huset i Obbola byggdes år 1929 och ligger i Umeå kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Södra Obbolavägen 6
- Postort
- Obbola
- Län
- Västerbottens län
- Kommun
- Umeå kommun
- Boyta
- 90 m²
- Biarea
- Tomtarea
- 2 682 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1929
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Södra Obbolavägen 6 i Obbola
Personer som bor på adressen
-
Lars Stefan Emretsson
Ålder: 62
-
Anna Sofia Olofsson
Ålder: 50
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Stefan Emretsson
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Stefan Emretsson
Stefans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Stefan Emretsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Emretsson Konsult AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Stefan Emretsson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Stefan Emretsson har 3 personkopplingar, varav 2 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 61 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!
Vanliga frågor om Stefan Emretsson
Var bor Stefan?
Stefan Emretsson är folkbokförd på Södra Obbolavägen 6 i Obbola.
Hur gammal är Stefan?
Stefan Emretsson är 62 år och är född den 17 juni 1964. Han fyller 63 år den 17 juni 2027.
Har Stefan några bolagsengagemang?
Stefan Emretsson har 2 bolagsengagemang, bland annat i Emretsson Konsult AB. Se alla bolagsengagemang.
Äger Stefan några fordon?
Stefan Emretsson har 3 registrerade fordon, bland annat en flerfärgad Ski-Doo Everest 444 L/C. Se alla fordon i bilregistret.
Är Stefan gift?
Stefan Emretsson är ogift.
Vilket telefonnummer har Stefan?
Stefan Emretsson har flera registrerade telefonnummer, bland annat 070-622 24 75. Se alla telefonnummer.
I vilken kommun är Stefan folkbokförd?
Stefan Emretsson är folkbokförd i Umeå kommun.
Vilket län tillhör Stefan?
Stefan Emretsson är folkbokförd i Västerbottens län.