Lena Miranda 50-årig kvinna Norrköping
Personnummer
19721019-XXXXTelefonlista
Lena Miranda saknar telefonnummer
B Fordonsinnehav
Civilstatus
Lena Miranda är ogiftEkonomikollen för Garvaregatan
På Lenas gata tjänar man i snitt 365 130 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 428 kr. I Norrköping tjänar man i snitt 23 331 kr per månad.
På Lenas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Norrköping. I Norrköping har 6,3 % av alla personer en anmärkning.
I Norrköping finns det 47 690 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 981 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Norrköping är 1 191 348 910 kr.
Information om Lena Miranda
Födelsedag och namnsdag
Lena
fyller 51 år
torsdag 19:e oktober.
Lena
har namnsdag
15:e maj,
18:e augusti.
Det visste du inte om Lena
Det finns 818 personer i Norrköping som heter Lena (38:e vanligaste) och 95 675 personer i Sverige (34:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lena i Norrköping är 53 år och i Sverige 53 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Lena Sofia Miranda |
Förnamn | Lena Sofia |
Tilltalsnamn | Lena |
Efternamn | Miranda |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Garvaregatan 4 B lgh 1601 |
Postnummer | 602 21 |
Postort | Norrköping |
Kommun | Norrköpings kommun (0581) |
Län | Östergötlands län (05) |
Särskild postadress | |
---|---|
Lena Miranda saknar särskild postadress |
Registrerat på Garvaregatan 4 B lgh 1601 i Norrköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lena Miranda
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lenas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lena Miranda har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Linköping Science Park AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-04.
Lena Miranda är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Lena Miranda är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lena Miranda har 16 personkopplingar, varav 9 st är män, 7 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.