Haoran har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Haoran Feng, 27 år, bor i en bostadsrätt på adressen Alphyddevägen 9 lgh 2406, 131 35 i Nacka. Haoran har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Haoran bor tillsammans med Hongxia Xu 59 år och Yongjiang Feng 59 år.
Nästa födelsedag för Haoran infaller den 21:a januari (28 år).
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19990121-XXXXTelefonlista
Haoran Feng saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Haoran Feng är ogiftEkonomikollen för Alphyddevägen
På Haorans gata tjänar man i snitt 302 227 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 186 kr. I Nacka tjänar man i snitt 34 110 kr per månad.
På Haorans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Nacka. I Nacka har 2,5 % av alla personer en anmärkning.
I Nacka finns det 3 915 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 32 858 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Nacka är 128 640 589 kr.
Information om Haoran Feng
Födelsedag och namnsdag
Haoran
fyller 28 år
torsdag 21:a januari.
Det visste du inte om Haoran
Det finns 8 personer i Sverige som heter Haoran (26876:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Haoran i Sverige är 26 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Maria Leissner
Politiker 70 år
-
Linda Thelenius
Dokusåpadeltagare 52 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Haoran Feng |
| Förnamn | Haoran |
| Tilltalsnamn | Haoran |
| Efternamn | Feng |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Alphyddevägen 9 lgh 2406 |
| Postnummer | 131 35 |
| Postort | Nacka |
| Kommun | Nacka kommun (0182) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Haoran Feng saknar särskild postadress |
Haoran Fengs bostad på Alphyddevägen 9
Haoran Feng på Alphyddevägen 9 lgh 2406 bor i En bostadsrätt på 78 m². Bostaden i Nacka ligger i Nacka kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Alphyddevägen 9 lgh 2406 i Nacka
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Haoran Feng
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Haoran.
Haoran har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Haorans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Haoran Feng saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Haoran Feng är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Haoran Feng saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!