Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Gudrun Ulrika Andersson, 56 år, bor på adressen Beckasinvägen 43 A lgh 1201, 131 44 i Nacka. Gudrun Ulrika har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Gudrun Ulrika bor tillsammans med Thomas Persson 54 år.
Nästa födelsedag för Gudrun Ulrika infaller den 1:a februari (57 år).
Personnummer
19690201-XXXXTelefonlista
Gudrun Ulrika Andersson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Gudrun Ulrika Andersson är ogiftEkonomikollen för Beckasinvägen
På Gudrun Ulrikas gata tjänar man i snitt 345 338 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 778 kr. I Nacka tjänar man i snitt 34 110 kr per månad.
På Gudrun Ulrikas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Nacka. I Nacka har 2,5 % av alla personer en anmärkning.
I Nacka finns det 3 915 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 32 858 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Nacka är 128 640 589 kr.
Information om Gudrun Ulrika Andersson
Födelsedag och namnsdag
Gudrun Ulrika
fyller 57 år
lördag 1:a februari.
Gudrun Ulrika
har namnsdag
4:e juli,
24:e november.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Hans Fahlén
Programledare 61 år
-
Petra Magdalena Nielsen
Artist 60 år
-
Tommy Salo
Ishockeyspelare 54 år
-
Martin Lidberg
Brottare 52 år
-
Veronica Palm
Politiker 52 år
-
David Petrasek
Ishockeyspelare 49 år
-
Robert Laul
Journalist 49 år
-
Erik Gustaf David Norén
Artist 44 år
-
Elsa Billgren
Programledare 39 år
-
Simon Hjalmarsson
Ishockeyspelare 36 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Gudrun Ulrika Andersson |
Förnamn | Gudrun Ulrika |
Tilltalsnamn | Gudrun Ulrika |
Efternamn | Andersson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Beckasinvägen 43 A lgh 1201 |
Postnummer | 131 44 |
Postort | Nacka |
Kommun | Nacka kommun (0182) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Gudrun Ulrika Andersson saknar särskild postadress |
Gudrun Ulrika Anderssons bostad på Beckasinvägen 43 A lgh 1201
Vi saknar information om Gudrun Ulrikas bostad på Beckasinvägen 43 A lgh 1201 i Nacka, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Beckasinvägen 43 A lgh 1201?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Beckasinvägen 43 A lgh 1201 i Nacka
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Gudrun Ulrika Andersson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Gudrun Ulrikas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Gudrun Ulrika Andersson har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är WeFour AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Gudrun Ulrika Andersson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 180 000 kr i 1 av de bolag som Gudrun Ulrika Andersson äger eller kontrollerar.
Gudrun Ulrika Anderssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 1 800 kr och som mest 45 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024 ‐ 2025 har Gudrun Ulrika Anderssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 3 000 kr och 75 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Gudrun Ulrika Andersson har 4 personkopplingar, varav 4 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 48 år.
2025
2023
2016
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!