Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Elias Johannes Christopher Rezene Hjalmarsson, 23 år, bor i en hyresrätt på adressen Kantatvägen 16 lgh 1502, 131 40 i Nacka. Christopher har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Christopher bor tillsammans med Azieb Hjalmarsson Rezene 64 år och Josephine Rezene Hjalmarsson 25 år.
Nästa födelsedag för Christopher infaller den 18:e juni (24 år).
Personnummer
20020618-XXXXTelefonlista
Christopher Rezene Hjalmarsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Christopher Rezene Hjalmarsson är ogiftEkonomikollen för Kantatvägen
På Christophers gata tjänar man i snitt 297 044 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 754 kr. I Nacka tjänar man i snitt 34 110 kr per månad.
På Christophers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Nacka. I Nacka har 2,5 % av alla personer en anmärkning.
I Nacka finns det 3 915 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 32 858 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Nacka är 128 640 589 kr.
Information om Christopher Rezene Hjalmarsson
Födelsedag och namnsdag
Christopher
fyller 24 år
tisdag 18:e juni.
Christopher
har namnsdag
17:e april,
27:e december.
Det visste du inte om Christopher
Det finns 43 personer i Nacka som heter Christopher (231:e vanligaste) och 7 237 personer i Sverige (367:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Christopher i Nacka är 33 år och i Sverige 30 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Magnus Uggla
Artist 71 år
-
Viveca Sten
Författare 66 år
-
Towa Magnusson
Regissör 57 år
-
Karl Andreas Rydberg
Skådespelare 51 år
-
Erik Hannes Meidal
Skådespelare 46 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Elias Johannes Christopher Rezene Hjalmarsson |
Förnamn | Elias Johannes Christopher |
Tilltalsnamn | Christopher |
Efternamn | Rezene Hjalmarsson |
Mellannamn | Rezene |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Kantatvägen 16 lgh 1502 |
Postnummer | 131 40 |
Postort | Nacka |
Kommun | Nacka kommun (0182) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Christopher Rezene Hjalmarsson saknar särskild postadress |
Christopher Rezene Hjalmarssons bostad på Kantatvägen 16
Elias Johannes Christopher Rezene Hjalmarsson på Kantatvägen 16 lgh 1502 bor i En hyresrätt på 137 m². Bostaden i Nacka ligger i Nacka kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Kantatvägen 16 lgh 1502 i Nacka
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Christopher Rezene Hjalmarsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Christophers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Christopher Rezene Hjalmarsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Kvanta AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Christopher Rezene Hjalmarsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Christopher Rezene Hjalmarsson har 5 personkopplingar, varav 4 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 58 år.
2025
2024
2023
2013
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!