Christopher Victor Lozada, 45 år, bor i en bostadsrätt på adressen Kantatvägen 5 lgh 1301, 131 40 i Nacka. Christopher har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Christopher bor tillsammans med Tomoko Nagata 45 år.
Nästa födelsedag för Christopher infaller den 4:e juni (46 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19810604-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Christopher tjänar?
Kolla Christophers lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Kantatvägen
På Christophers gata tjänar man i snitt 297 044 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 754 kr. I Nacka tjänar man i snitt 34 110 kr per månad.
På Christophers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Nacka. I Nacka har 2,5 % av alla personer en anmärkning.
I Nacka finns det 3 915 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 32 858 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Nacka är 128 640 589 kr.
Information om Christopher Lozada
Födelsedag och namnsdag
Christopher fyller 46 år torsdag 4:e juni.
Vill du veta vad Christopher tjänar?
Kolla Christophers lön anonymtDet visste du inte om Christopher
Det finns 43 personer i Nacka som heter Christopher (231:e vanligaste) och 7 237 personer i Sverige (367:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Christopher i Nacka är 33 år och i Sverige 30 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Björn Kjellman
Skådespelare 63 år
-
Peter Jöback
Artist 55 år
-
Amir Juan Chamdin
Regissör 52 år
-
Jesper Modin
Längdskidåkare 38 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Christopher Victor Lozada
- Förnamn
- Christopher Victor
- Tilltalsnamn
- Christopher
- Efternamn
- Lozada
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Kantatvägen 5 lgh 1301
- Postnummer
- 131 40
- Postort
- Nacka
- Kommun
- Nacka kommun (0182)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Christopher Lozada saknar särskild postadress.
Christopher Lozadas bostad på Kantatvägen 5
Christopher Victor Lozada på Kantatvägen 5 lgh 1301 bor i En bostadsrätt på 139 m². Bostaden i Nacka ligger i Nacka kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1301
- Gatuadress
- Kantatvägen 5
- Postort
- Nacka
- Län
- Stockholms län
- Kommun
- Nacka kommun
- Boyta
- 139 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Avgift
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Förråd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Kantatvägen 5 lgh 1301 i Nacka
Personer som bor på adressen
-
Christopher Victor Lozada
Ålder: 45
-
Tomoko Nagata
Ålder: 45
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Christopher Lozada
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Christopher Lozada, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Christophers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Christopher Lozada har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är BIEN International AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Christopher Lozada är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Christopher Lozada har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 68 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!