Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Alexander Kristoffer Adolfsson, 35 år, bor på adressen Turbinvägen 8 A lgh 1309, 131 60 i Nacka. Alexander har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Alexander bor tillsammans med Charlotta Grimfors 34 år.
Nästa födelsedag för Alexander infaller den 20:e september (36 år).
Personnummer
19900920-XXXXTelefonlista
Alexander Adolfsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Alexander Adolfsson är ogiftEkonomikollen för Turbinvägen
På Alexanders gata tjänar man i snitt 466 729 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 38 894 kr. I Nacka tjänar man i snitt 34 110 kr per månad.
På Alexanders gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Nacka. I Nacka har 2,5 % av alla personer en anmärkning.
I Nacka finns det 3 915 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 32 858 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Nacka är 128 640 589 kr.
Information om Alexander Adolfsson
Födelsedag och namnsdag
Alexander
fyller 36 år
torsdag 20:e september.
Alexander
har namnsdag
15:e mars,
12:e december.
Det visste du inte om Alexander
Det finns 208 personer i Nacka som heter Alexander (54:e vanligaste) och 47 803 personer i Sverige (78:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Alexander i Nacka är 30 år och i Sverige 28 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Thomas Bertil Erik Gylling
Programledare 69 år
-
Micael Bindefeld
Festfixare 66 år
-
Charlott Maria Strandberg
Artist 63 år
-
Dominika Peczynski
Artist 55 år
-
Edward Henrik Larsson
Fotbollsspelare 54 år
-
Mathias Månsson
Ishockeyspelare 44 år
-
Sofia Lundgren
Fotbollsspelare 43 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Alexander Kristoffer Adolfsson |
| Förnamn | Alexander Kristoffer |
| Tilltalsnamn | Alexander |
| Efternamn | Adolfsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Turbinvägen 8 A lgh 1309 |
| Postnummer | 131 60 |
| Postort | Nacka |
| Kommun | Nacka kommun (0182) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Alexander Adolfsson saknar särskild postadress |
Alexander Adolfssons bostad på Turbinvägen 8 A lgh 1309
Vi saknar information om Alexanders bostad på Turbinvägen 8 A lgh 1309 i Nacka, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Turbinvägen 8 A lgh 1309?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Turbinvägen 8 A lgh 1309 i Nacka
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Alexander Adolfsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Alexanders jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Alexander Adolfsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Growhouse AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Alexander Adolfsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Alexander Adolfsson har 4 personkopplingar, varav 4 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 56 år.
2025
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!