Bengt har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Bengt Göran Laveklint, 75 år, bor i en bostadsrätt på adressen Hagtornsgatan 6 C lgh 1202, 571 39 i Nässjö. Bengt har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Bengt bor tillsammans med Birgit Laveklint 72 år.
Nästa födelsedag för Bengt infaller den 10:e maj (76 år).
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19500510-XXXXTelefonlista
Bengt Laveklint saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Bengt Laveklint är giftEkonomikollen för Hagtornsgatan
På Bengts gata tjänar man i snitt 314 270 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 189 kr. I Nässjö tjänar man i snitt 23 227 kr per månad.
På Bengts gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Nässjö. I Nässjö har 5,4 % av alla personer en anmärkning.
I Nässjö finns det 6 693 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 16 733 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Nässjö är 111 996 281 kr.
Information om Bengt Laveklint
Födelsedag och namnsdag
Bengt
fyller 76 år
onsdag 10:e maj.
Bengt
har namnsdag
21:a mars,
23:e april.
Det visste du inte om Bengt
Det finns 209 personer i Nässjö som heter Bengt (33:e vanligaste) och 97 602 personer i Sverige (32:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Bengt i Nässjö är 60 år och i Sverige 58 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Susanne Päivärinta
Artist 61 år
-
Maria Törnblom
Författare 58 år
-
Per Gustav Fridolin
Politiker 42 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Bengt Göran Laveklint |
| Förnamn | Bengt Göran |
| Tilltalsnamn | Bengt |
| Efternamn | Laveklint |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Hagtornsgatan 6 C lgh 1202 |
| Postnummer | 571 39 |
| Postort | Nässjö |
| Kommun | Nässjö kommun (0682) |
| Län | Jönköpings län (06) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Bengt Laveklint saknar särskild postadress |
Bengt Laveklints bostad på Hagtornsgatan 6 C
Bengt Göran Laveklint på Hagtornsgatan 6 C lgh 1202 bor i En bostadsrätt på 67 m². Bostaden i Nässjö ligger i Nässjö kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hagtornsgatan 6 C lgh 1202 i Nässjö
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Bengt Laveklint
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Bengt.
Bengt har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Bengts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Bengt Laveklint har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är HSB Bostadsrättsförening Orion i Nässjö.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Bengt Laveklint är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Bengt Laveklint har 9 personkopplingar, varav 5 st är män, 4 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.
2025
2024
2023
2020
2019
2011
2010
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!