Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Axel Theodor Graflund, 40 år, bor på adressen Västerfall Åängen, 635 17 i Näshulta. Axel har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Axel bor tillsammans med Emelie Graflund 37 år.
Nästa födelsedag för Axel infaller den 15:e augusti (41 år).
Personnummer
19850815-XXXXTelefonlista
Axel Graflund saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Axel Graflund är giftEkonomikollen för Näshulta
I Näshulta tjänar man i snitt 311 781 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 982 kr. I Eskilstuna kommun tjänar man i snitt 22 888 kr per månad.
I Näshulta har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Eskilstuna kommun. I Näshulta har 9,4 % av alla personer en anmärkning.
I Näshulta finns det 391 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 479 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Eskilstuna kommun är 877 904 612 kr.
Information om Axel Graflund
Födelsedag och namnsdag
Axel
fyller 41 år
torsdag 15:e augusti.
Axel
har namnsdag
16:e juni.
Det visste du inte om Axel
Det finns 3 personer i Näshulta som heter Axel (67:e vanligaste) och 39 850 personer i Sverige (96:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Axel i Näshulta är 36 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Pontus Gustafsson
Skådespelare 70 år
-
John Essing
Artist 61 år
-
Robert Kronberg
Häcklöpare 49 år
-
Natalia Kazmierska
Journalist 46 år
-
Carl-Johan Peter Crispin Dahlberg Fogelklou
Artist 45 år
-
Oskar Linnros
Artist 42 år
-
Emil Jönsson Haag
Längdskidåkare 40 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Axel Theodor Graflund |
Förnamn | Axel Theodor |
Tilltalsnamn | Axel |
Efternamn | Graflund |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Västerfall Åängen |
Postnummer | 635 17 |
Postort | Näshulta |
Kommun | Eskilstuna kommun (0484) |
Län | Södermanlands län (04) |
Särskild postadress | |
---|---|
Axel Graflund saknar särskild postadress |
Axel Graflunds bostad på Västerfall Åängen
Vi saknar information om Axels bostad på Västerfall Åängen i Näshulta, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Västerfall Åängen?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Västerfall Åängen i Näshulta
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Axel Graflund
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Axels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Axel Graflund har 10 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är GG Vibban AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Axel Graflund är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 215 000 kr i 1 av de bolag som Axel Graflund äger eller kontrollerar.
Axel Graflunds utdelning var 215 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Axel Graflunds sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 419 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Axel Graflund har 9 personkopplingar, varav 5 st är män, 4 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.
2025
-
Graflund, Carolina Lovisa
42 år -
-
-
2024
2023
2022
2021
2016
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!