Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Leena Anitta Hauser, 64 år, bor i en hyresrätt på adressen Västra Jonsängsvägen 9 B lgh 0901, 455 30 i Munkedal. Leena har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-480 49 93 samt 073-924 46 28.
Leena bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Leena infaller den 9:e oktober (65 år).
Personnummer
19611009-XXXXFolkbokföringsadress
Västra Jonsängsvägen 9 B lgh 0901
455 30 Munkedal
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Leena Hauser är ogiftEkonomikollen för Västra Jonsängsvägen
På Leenas gata tjänar man i snitt 193 789 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 16 149 kr. I Munkedal tjänar man i snitt 23 565 kr per månad.
På Leenas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Munkedal. I Munkedal har 6,4 % av alla personer en anmärkning.
I Munkedal finns det 2 214 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 882 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Munkedal är 41 804 558 kr.
Information om Leena Hauser
Födelsedag och namnsdag
Leena
fyller 65 år
måndag 9:e oktober.
Det visste du inte om Leena
Det finns 3 483 personer i Sverige som heter Leena (561:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Leena i Sverige är 59 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Leif Johan Gunnar Hedenberg
Skådespelare 71 år
-
Anders Ekborg
Artist 65 år
-
Åsa Jinder
Artist 62 år
-
Anders Jansson
Skådespelare 58 år
-
Tomas Nordin
Curlingspelare 56 år
-
Linda Skugge
Författare 52 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Leena Anitta Hauser |
Förnamn | Leena Anitta |
Tilltalsnamn | Leena |
Efternamn | Hauser |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Västra Jonsängsvägen 9 B lgh 0901 |
Postnummer | 455 30 |
Postort | Munkedal |
Kommun | Munkedals kommun (1430) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Leena Hauser saknar särskild postadress |
Leena Hausers bostad på Västra Jonsängsvägen 9 B
Leena Anitta Hauser på Västra Jonsängsvägen 9 B lgh 0901 bor i En hyresrätt på 44 m². Bostaden i Munkedal ligger i Munkedals kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Västra Jonsängsvägen 9 B lgh 0901 i Munkedal
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Leena Hauser
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Leena Hauser
Leenas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Leena Hauser har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Ideella Föreningen Bangolfklubben Munken med FirmaBangolfklubben Munken.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Leena Hauser är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Leena Hauser har 4 personkopplingar, varav 3 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 42 år.
2025
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!