Lars Roger Ek, 59 år, bor i ett småhus på adressen Stensätersgatan 24, 591 95 i Motala. Roger har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Roger bor tillsammans med Marina Söder 60 år.
Nästa födelsedag för Roger infaller den 12:e augusti (60 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19660812-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Roger tjänar?
Kolla Rogers lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Stensätersgatan
På Rogers gata tjänar man i snitt 322 766 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 897 kr. I Motala tjänar man i snitt 23 157 kr per månad.
På Rogers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Motala. I Motala har 6,2 % av alla personer en anmärkning.
I Motala finns det 16 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 012 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Motala är 274 077 863 kr.
Information om Roger Ek
Födelsedag och namnsdag
Roger fyller 60 år fredag 12:e augusti. Roger har namnsdag 2:a juni, 10:e augusti.
Vill du veta vad Roger tjänar?
Kolla Rogers lön anonymtDet visste du inte om Roger
Det finns 203 personer i Motala som heter Roger (67:e vanligaste) och 36 813 personer i Sverige (106:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Roger i Motala är 52 år och i Sverige 50 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Tommy William Berggren
Skådespelare 88 år
-
Rickard Sjöberg
Journalist 56 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Lars Roger Ek
- Förnamn
- Lars Roger
- Tilltalsnamn
- Roger
- Efternamn
- Ek
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Stensätersgatan 24
- Postnummer
- 591 95
- Postort
- Motala
- Kommun
- Motala kommun (0583)
- Län
- Östergötlands län (05)
Särskild postadress
Roger Ek saknar särskild postadress.
Roger Eks bostad på Stensätersgatan 24
Lars Roger Ek på Stensätersgatan 24 bor i Ett småhus på 124 m² + 34 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Motala byggdes år 1969 och ligger i Motala kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Stensätersgatan 24
- Postort
- Motala
- Län
- Östergötlands län
- Kommun
- Motala kommun
- Boyta
- 124 m²
- Biarea
- 34 m²
- Tomtarea
- 1 145 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1969
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Stensätersgatan 24 i Motala
Personer som bor på adressen
-
Marina Helena Söder
Ålder: 60
-
Lars Roger Ek
Ålder: 59
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Roger Ek
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Roger Ek, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Rogers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Roger Ek har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Motala Marktjänst AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Roger Ek är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Roger Ek har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 50 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!