Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Carl Philip Gustafsson, 31 år, bor i ett småhus på adressen Helgeslätt 2, 595 91 i Mjölby. Philip har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Philip bor tillsammans med Elin Gustafsson 34 år.
Nästa födelsedag för Philip infaller den 1:a april (32 år).
Personnummer
19940401-XXXXTelefonlista
Philip Gustafsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Philip Gustafsson är ogiftEkonomikollen för Mjölby
I Mjölby tjänar man i snitt 287 135 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 928 kr. I Mjölby kommun tjänar man i snitt 24 673 kr per månad.
I Mjölby har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Mjölby kommun. I Mjölby har 5 % av alla personer en anmärkning.
I Mjölby finns det 5 625 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 124 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Mjölby kommun är 149 629 204 kr.
Information om Philip Gustafsson
Födelsedag och namnsdag
Philip
fyller 32 år
fredag 1:a april.
Det visste du inte om Philip
Det finns 21 personer i Mjölby som heter Philip (253:e vanligaste) och 10 186 personer i Sverige (298:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Philip i Mjölby är 22 år och i Sverige 26 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Mats Ronander
Artist 71 år
-
Unni Drougge
Journalist 69 år
-
Trond Korsmoe
Artist 63 år
-
Hans Christian Tomas Alfredson
Regissör 60 år
-
Johnny Arvidsson
Politiker 47 år
-
Mats Carlsson
Medieprofil 45 år
-
Robert Kragh
Artist 36 år
-
Linus Hallenius
Fotbollsspelare 36 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Carl Philip Gustafsson |
| Förnamn | Carl Philip |
| Tilltalsnamn | Philip |
| Efternamn | Gustafsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Helgeslätt 2 |
| Postnummer | 595 91 |
| Postort | Mjölby |
| Kommun | Mjölby kommun (0586) |
| Län | Östergötlands län (05) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Philip Gustafsson saknar särskild postadress |
Philip Gustafssons bostad på Helgeslätt 2
Carl Philip Gustafsson på Helgeslätt 2 bor i Ett småhus på 110 m². Huset i Mjölby byggdes år 1909 och ligger i Mjölby kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Helgeslätt 2 i Mjölby
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Philip Gustafsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Philips jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Philip Gustafsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är SWE Montage AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Philip Gustafsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 100 000 kr i 1 av de bolag som Philip Gustafsson äger eller kontrollerar.
Philip Gustafssons utdelning var 100 000 kr före skatt.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Philip Gustafsson har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 59 år.
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!