Fredric har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Fredric Olov Blommé Sekund, 46 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Källargränd 8, 647 30 i Mariefred. Fredric har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Fredric bor tillsammans med Sofia Blommé Sekund 42 år.
Nästa födelsedag för Fredric infaller den 13:e april (47 år).
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19790413-XXXXTelefonlista
Fredric Blommé Sekund saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Fredric Blommé Sekund är giftEkonomikollen för Mariefred
I Mariefred tjänar man i snitt 374 676 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 223 kr. I Strängnäs kommun tjänar man i snitt 27 052 kr per månad.
I Mariefred har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Strängnäs kommun. I Mariefred har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Mariefred finns det 2 288 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 454 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Strängnäs kommun är 274 549 125 kr.
Information om Fredric Blommé Sekund
Födelsedag och namnsdag
Fredric
fyller 47 år
fredag 13:e april.
Det visste du inte om Fredric
Det finns 3 personer i Mariefred som heter Fredric (454:e vanligaste) och 1 984 personer i Sverige (750:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredric i Mariefred är 41 år och i Sverige 34 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Tord Henriksson
Friidrottare 60 år
-
Dermot Clemenger
Dansare 52 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Fredric Olov Blommé Sekund |
Förnamn | Fredric Olov |
Tilltalsnamn | Fredric |
Efternamn | Blommé Sekund |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Källargränd 8 |
Postnummer | 647 30 |
Postort | Mariefred |
Kommun | Strängnäs kommun (0486) |
Län | Södermanlands län (04) |
Särskild postadress | |
---|---|
Fredric Blommé Sekund saknar särskild postadress |
Fredric Blommé Sekunds bostad på Källargränd 8
Fredric Olov Blommé Sekund på Källargränd 8 bor i Ett radhus/parhus på 146 m² + 53 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Mariefred byggdes år 1983 och ligger i Strängnäs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Källargränd 8 i Mariefred
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredric Blommé Sekund
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Fredric.
Fredric har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Fredrics jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredric Blommé Sekund har 37 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Sharpfin AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fredric Blommé Sekund är verklig huvudman eller företrädare för 3 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 300 000 kr i 1 av de bolag som Fredric Blommé Sekund äger eller kontrollerar.
Fredric Blommé Sekunds utdelning var 300 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024 ‐ 2025 har Fredric Blommé Sekunds sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 600 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredric Blommé Sekund har 19 personkopplingar, varav 14 st är män, 3 st är kvinnor och 2 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
2025
2024
2023
2022
2021
2018
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!