Roger har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Roger Ulf Göran Sköld, 46 år, bor i ett småhus på adressen Kaprisgränd 4, 595 58 i Mantorp. Roger har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Roger bor tillsammans med Hannan Vardi Sköld 45 år, Liam Sköld 21 år och Noel Sköld 19 år.
Nästa födelsedag för Roger infaller den 7:e december (47 år).
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19781207-XXXXTelefonlista
Roger Sköld saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Roger Sköld är giftEkonomikollen för Mantorp
I Mantorp tjänar man i snitt 340 064 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 339 kr. I Mjölby kommun tjänar man i snitt 24 673 kr per månad.
I Mantorp har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Mjölby kommun. I Mantorp har 2,8 % av alla personer en anmärkning.
I Mantorp finns det 881 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 9 499 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Mjölby kommun är 149 629 204 kr.
Information om Roger Sköld
Födelsedag och namnsdag
Roger
fyller 47 år
torsdag 7:e december.
Roger
har namnsdag
11:e april,
23:e april,
2:a juni.
Det visste du inte om Roger
Det finns 28 personer i Mantorp som heter Roger (78:e vanligaste) och 36 813 personer i Sverige (106:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Roger i Mantorp är 52 år och i Sverige 50 år.
Kändisar som fyller år samma dag
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Roger Ulf Göran Sköld |
| Förnamn | Roger Ulf Göran |
| Tilltalsnamn | Roger |
| Efternamn | Sköld |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Kaprisgränd 4 |
| Postnummer | 595 58 |
| Postort | Mantorp |
| Kommun | Mjölby kommun (0586) |
| Län | Östergötlands län (05) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Roger Sköld saknar särskild postadress |
Roger Skölds bostad på Kaprisgränd 4
Roger Ulf Göran Sköld på Kaprisgränd 4 bor i Ett småhus på 130 m². Huset i Mantorp byggdes år 2003 och ligger i Mjölby kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Kaprisgränd 4 i Mantorp
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Roger Sköld
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Roger.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Rogers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Roger Sköld har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Your Flower Bouquet Stockholm AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Roger Sköld är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Roger Sköld äger eller kontrollerar.
Roger Skölds utdelning var 200 000 kr före skatt.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Roger Sköld har 5 personkopplingar, varav 4 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 48 år.
2022
2021
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!