Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Karl Leif Löfgren, 65 år, bor i ett småhus på adressen Kastebovägen 25, 815 95 i Månkarbo. Leif har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Leif bor tillsammans med Mona Löfgren 65 år.
Nästa födelsedag för Leif infaller den 4:e juni (66 år).
Personnummer
19600604-XXXXTelefonlista
Leif Löfgren saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Leif Löfgren är giftEkonomikollen för Månkarbo
I Månkarbo tjänar man i snitt 290 824 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 235 kr. I Tierps kommun tjänar man i snitt 22 476 kr per månad.
I Månkarbo har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Tierps kommun. I Månkarbo har 5,7 % av alla personer en anmärkning.
I Månkarbo finns det 219 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 25 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Tierps kommun är 521 785 287 kr.
Information om Leif Löfgren
Födelsedag och namnsdag
Leif
fyller 66 år
lördag 4:e juni.
Leif
har namnsdag
28:e januari,
30:e juni.
Det visste du inte om Leif
Det finns 3 personer i Månkarbo som heter Leif (125:e vanligaste) och 64 263 personer i Sverige (49:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Leif i Månkarbo är 56 år och i Sverige 56 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Björn Kjellman
Skådespelare 62 år
-
Peter Jöback
Artist 54 år
-
Amir Juan Chamdin
Regissör 51 år
-
Jesper Modin
Längdskidåkare 37 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Karl Leif Löfgren |
| Förnamn | Karl Leif |
| Tilltalsnamn | Leif |
| Efternamn | Löfgren |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Kastebovägen 25 |
| Postnummer | 815 95 |
| Postort | Månkarbo |
| Kommun | Tierps kommun (0360) |
| Län | Uppsala län (03) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Leif Löfgren saknar särskild postadress |
Leif Löfgrens bostad på Kastebovägen 25
Karl Leif Löfgren på Kastebovägen 25 bor i Ett småhus på 140 m² + 22 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Månkarbo byggdes år 1990 och ligger i Tierps kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Kastebovägen 25 i Månkarbo
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Leif Löfgren
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Leifs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Leif Löfgren har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Leif Löfgrens Åkeri AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Leif Löfgren är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Leif Löfgren äger eller kontrollerar.
Leif Löfgrens utdelning var 200 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Leif Löfgrens sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 400 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Leif Löfgren har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 54 år.
2015
2003
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!