Muhammad Babar Khalid, 39 år, bor på adressen Hammargatan 5 lgh 1402, 195 53 i Märsta. Muhammad Babar har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Muhammad Babar bor tillsammans med Humaira Hamid 25 år.
Nästa födelsedag för Muhammad Babar infaller den 25:e april (40 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19870425-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Muhammad Babar tjänar?
Kolla Muhammad Babars lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Hammargatan
På Muhammad Babars gata tjänar man i snitt 194 025 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 16 169 kr. I Märsta tjänar man i snitt 22 224 kr per månad.
På Muhammad Babars gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Märsta. I Märsta har 8,2 % av alla personer en anmärkning.
I Märsta finns det 16 848 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 996 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Märsta är 421 138 730 kr.
Information om Muhammad Babar Khalid
Födelsedag och namnsdag
Muhammad Babar fyller 40 år lördag 25:e april.
Vill du veta vad Muhammad Babar tjänar?
Kolla Muhammad Babars lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Björn Kristian Ulvaeus
Artist 81 år
-
Bo Staffan Scheja
Musiker 76 år
-
Roger Melin
Ishockeyspelare 70 år
-
Anna-Lena Hemström
Skådespelerska 65 år
-
Sofia Helin
Skådespelerska 54 år
-
Johanna Lindbäck
Författare 54 år
-
Mattias Nilsson
Författare 53 år
-
Felipe Leiva Wenger
Musiker 46 år
-
Dick Axelsson
Ishockeyspelare 39 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Muhammad Babar Khalid
- Förnamn
- Muhammad Babar
- Tilltalsnamn
- Muhammad Babar
- Efternamn
- Khalid
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Hammargatan 5 lgh 1402
- Postnummer
- 195 53
- Postort
- Märsta
- Kommun
- Sigtuna kommun (0191)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Muhammad Babar Khalid saknar särskild postadress.
Muhammad Babar Khalids bostad på Hammargatan 5 lgh 1402
Vi saknar information om Muhammad Babars bostad på Hammargatan 5 lgh 1402 i Märsta, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Hammargatan 5 lgh 1402?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Hammargatan 5 lgh 1402 i Märsta
Personer som bor på adressen
-
Muhammad Babar Khalid
Ålder: 39
-
Humaira Hamid
Ålder: 25
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Muhammad Babar Khalid
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Muhammad Babar Khalid, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Muhammad Babars jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Muhammad Babar Khalid har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är ZA Entreprenad AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Muhammad Babar Khalid är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Muhammad Babar Khalid har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 25 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!