Frans har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Frans Fuchs, 59 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Ragnagatan 28, 195 58 i Märsta. Frans har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Frans bor tillsammans med Jackline Wanja Fuchs 44 år och Fateme Heydari 54 år.
Nästa födelsedag för Frans infaller den 11:e november (60 år).
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19661111-XXXXTelefonlista
Frans Fuchs saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Frans Fuchs är giftEkonomikollen för Ragnagatan
På Frans gata tjänar man i snitt 234 604 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 19 550 kr. I Märsta tjänar man i snitt 22 224 kr per månad.
På Frans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Märsta. I Märsta har 8,2 % av alla personer en anmärkning.
I Märsta finns det 16 848 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 996 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Märsta är 421 138 730 kr.
Information om Frans Fuchs
Födelsedag och namnsdag
Frans
fyller 60 år
fredag 11:e november.
Frans
har namnsdag
4:e oktober.
Det visste du inte om Frans
Det finns 7 personer i Märsta som heter Frans (768:e vanligaste) och 4 591 personer i Sverige (481:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Frans i Märsta är 40 år och i Sverige 46 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Göran Everdahl
Filmkritiker 61 år
-
Josefin Nauri
Politiker 56 år
-
Fredrik Granberg
Skådespelare 55 år
-
Henrik Daniel Berggren
Artist 51 år
-
Erik Kenneth Edman
Fotbollsspelare 47 år
-
Sofia Mattsson
Brottare 36 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Frans Fuchs |
| Förnamn | Frans |
| Tilltalsnamn | Frans |
| Efternamn | Fuchs |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Ragnagatan 28 |
| Postnummer | 195 58 |
| Postort | Märsta |
| Kommun | Sigtuna kommun (0191) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Frans Fuchs saknar särskild postadress |
Frans Fuchs bostad på Ragnagatan 28
Frans Fuchs på Ragnagatan 28 bor i Ett radhus/parhus på 88 m². Huset i Märsta byggdes år 1976 och ligger i Sigtuna kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Ragnagatan 28 i Märsta
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Frans Fuchs
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Frans.
Frans har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Frans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Frans Fuchs har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är s.e-capiro AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Frans Fuchs är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Frans Fuchs har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 69 år.
2025
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!